Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Es-Es
Es-Es
Es-Es


Tarih: 2009-11-22 TV : ATV Saat: 22:20 Tür:Yerli Dizi


Ağır bir hastalığa yakalanan Menekşe’nin tedavisi için
herkes seferber oluyor!
Uras, parayı bulmak için ne yapacak?

Es-Es
(Yeni Bölüm)

12.Bölüm özeti:

Partideki kavgadan sonra Uras ve İrem’in arası bozulur. Menekşe sorunu çözülmeden düzelecek gibi de değildir. Ama hiç umulmadık bir gelişme iki sevgilinin arasındaki buzların erimesine neden olacaktır. Menekşe, Selmin’den yediği fırça sonrasında Gürel’in hediyelerini geri vermeye karar verir. Ancak, Selmin çoktan Eşref’i aramış ve Eskişehir’e çağırmıştır. Menekşe’nin Edirne’ye dönmesi an meselesidir.
Tercan ve Dilşa’nın öpüştüklerini gören Bedirhan ve Selman deliye döner. Bu işi ya Azad temizleyecektir ya da kendileri. Dilşa’yı tehdit ederler. Dilşa ve Tercan’ın aşkları giderek zorlaşmaktadır.
İrem aralarının düzelmesi için Uras’a hediye alır. Menekşe bu hediyeyi görünce kıyameti koparır. Gürel hediye aldığında problem olur ama İrem’in hediyelerinde sorun çıkmamaktadır. Menekşe ve Uras sert bir şekilde kavga ederler. Menekşe düşer bayılır. Eskişehir’e gelen Eşref soluğu doğruca hastanede alır. Menekşe, tedavisi için yüklüce miktarda para gerektiren ağır bir hastalığa yakalanmıştır.
Bir yandan Eşref ve Uras diğer yandan bütün gençler seferber olmuş, Menekşe’nin tedavisi için gereken parayı bulmaya çalışırlar. Tercan’ın para teklifini de kabul etmezler. Peki ne yapacaklardır?

Bu sırada, üniversite kantininde değeri çok yüksek olan bir bayan saati çalınır. Bütün gözler Uras üzerindedir. Acaba hırsızlığı yapan o mudur?

Künye :

Yapım Şirketi    :Tıms Productıons
Yapımcı      :Timur Savcı
Yönetmen    :Bahadır İnce
Senaryo  :Barkın Şenüren, Sevilay Öztürk
Öykü     :Adalet Bilgin, Kemal Durmaz
Müzik   :Cem Özkan
Oyuncular  : (Uras) Ahmet Rıfat Şungar ,(Işık) Erdal Beşikçioğlu, (Tercan) Berk Hakman, (Selmin) Derya Alabora,(İrem) Leyla Tuğutlu ,(Menekşe)Pınar Dikici, (Azmi) Umut Karadağ ,(Alaz) Olcay Yusufoğlu,(Dilşa) Beyza Şekerci, (Gürel) Sertan Erkaçan,(Koray) Mert Aydın,(Rüya) Süreyya Güzel,(Orhan) Nezih Işıtan,(Eşref) Şahin Ergüney     Yeni Bölüm


Es-Es izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı