Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Arka Sokaklar
Arka Sokaklar
Arka Sokaklar


Tarih: 2009-11-23 TV : KANAL D Saat: 20:15 Tür:Yerli Dizi


             İntihar mı, cinayet mi?

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan,
Çağla Kubat, İlker İnanoğlu, Berk Oktay ve Alp Korkmaz’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam da macera dolu bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümündü; bir inşaatta yanarak öldüğü belirlenen bir kadın cesedi bulunuyor. Ve Ekip, olayın bir intihar mı, yoksa cinayet mi olduğunu araştırmaya başlıyor.

Bir inşaatta yanarak öldüğü belirlenen bir kadın cesedi bulunur. Olay başta intihar şüphelerini üstüne çekse de yapılan soruşturmada servet ve gizlenen sırlara ulaşılır.
Ali, Pınar’a sürpriz yaparak araba almaya karar verir. Yanlış anlaşılmaların ortasında kalan Ali durum tatlıya bağlanana kadar zor anlar yaşar.
Sinan, narkotik şubeyle yürüttüğü operasyonda liselere kadar giren satıcılara ulaşır. Ayla’nın okuluna kadar giren şebeke, aileleri çocukları konusunda korkutur.
Engin ve Mesut’un tanıştığı kardeşler Esra ve Ceyda, ikilinin başını belaya sokar. Yemek davetlerini kırmayan ekip üyeleri, kızlarının babalarıyla karşı karşıya kalınca kurtulmak için yalana başvururlar.
Cemil polisten kaçarken bir öğrenci servisini rehin alır. Öğrenci ve servis görevlisinin zor anlar yaşadığı olayda Engin Başkomiser yürüttüğü operasyonla Cemil’i yakalar.

Künye :

Yeni Bölüm     Yapımcı    : Erler Film – Türker İnanoğlu       
Yönetmen    : Orhan Oğuz
Senaryo    : Ahmet Yurdakul
Oyuncular    : Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Çağla Kubat (Komiser Elif),İlker İnanoğlu (Başkomiser Engin), Berk Oktay (Komiser Sinan), Alp Korkmaz (Ali), Özlem Çınar (Aylin), Figen Evren (Suat), Filiz Taçbaş (Ayla), Furkan Göksel (Metin), Onur Bay (Tekin), Yüsra Geyik (Zeliha)  Yeni Bölüm


Arka Sokaklar izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı