Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Lezzet Durakları
Lezzet Durakları
Lezzet Durakları


Tarih: 2009-12-23 TV : CNN TÜRK Saat: 21:20 Tür:Gezi


DAMAK ÇATLATAN LEZZETLER CNN TÜRK’TE
Mehmet Yaşin’le
YOL ÜSTÜ LEZZET DURAKLARI              
MEHMET YAŞİN DÜZCE’NİN RESTORANLARINDA…
   
23 Aralık Çarşamba günü saat 21.20’de CNN TÜRK’te lezzet avcısı Mehmet Yaşin’in “Yol Üstü Lezzet Durakları”ndaki lezzet keşfi; göçlerle mutfağı zenginleşen Düzce’nin restoranlarında bir keşif gezisine çıkıyor ve damak çatlatan lezzetleri ortaya çıkartıyor.
Yaşin, Balkanlar’dan gelen Islama Köfte ve Çerkez mutfağının en önemli yemeklerinden Mamursa ile Çerkez tavuğu gibi birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakıyor. Mehmet Yaşin, görülmeye değer mekanlarını geziyor ve en iyi lezzetlerini tadıyor.

“Yol Üstü Lezzet Durakları”, Türkiye’nin her köşesine ulaşıyor ve o yörenin en lezzetli yemeklerinin sırlarını izleyiciyle paylaşıyor. Yeni mekanlar tanıtıyor, hiç bilinmeyen tatların peşine düşüyor. Bu mekanlar bazen bir köfte arabası ya da salaş bir dükkan olurken, bazen de görkemli bir restorant olabiliyor.

Kimi zaman yoldan kilometrelerce sapılıyor ve bir köyün en lezzetli yemeklerinin tadına ulaşılıyor. Dolayısıyla aktüel bir yemek programı olmanın yanında, o yörenin de doğal güzelliklerini izleyiciye sunuyor.
 

Künye :

Lezzet Durakları izle -> CNN TÜRK canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı