Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yetenek Avcısı
Yetenek Avcısı
Yetenek Avcısı


Tarih: 2010-01-05 TV : KANAL7 Saat: 23:00 Tür:Eğlence


RAPİSTANBUL’DAN MUHTEŞEM PERFORMANS VE SIRADIŞI GÖSTERİLER YETENEK AVCISI’NDA

Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu yetenekleriyle fenomen haline gelmiş isimlerin ekrana taşındığı Yetenek Avcısı’nda her hafta birbirinden ilginç yetenekler stüdyoda hünerlerini sergilerken, ekran başındaki izleyenler kimi zaman hayretle, kimi zaman korkuyla, kimi zaman keyifle ekranda olup bitenlere tanıklık ediyorlar. Yetenek Avcısı’nda bu hafta Break Dans şovuyla Lokman Karakaş, Electro Bugy dans gösterisiyle Hakan Yeşilli, örgü örerek dünya rekoru kırmayı hedefleyen Katre Kadın Derneği Başkanı Fatma Kaplan, balon şov, tekerleme şov, lastik adam ve Rapistanbul’un muhteşem performansı ekrana gelecek.
Türkiye’nin dört bir köşesinden yetenekleriyle hit olmuş isimleri bulup çıkartan Yetenek Avcısı’nda bu hafta Muhsin Bay’ın konukları yine çok renkli. Yetenek Avcısı’nda bu hafta yine ilginç dans şovları, dudak ısırtacak gösteriler ve hayran bırakacak performanslar ekrana gelecek. Kendilerine özgü break dans şovları ile Diyarbakır’dan Lokman Karakaş, Electro bugy  dansı ile Ankara’dan Hakan yeşilli, ilginç rekor denemeleri örgü ile Katre Kadın Emeği Derneği Başkanı Fatma Kaplan,  balon şovuyla Çitlembik, eliyle yaptığı tarakları satarak geçinen Sinop’lu Mustafa Kabadayı’nın tekerlemeleri, Diyarbakır’dan Murat Fidan’ın komik taklitleri, Antalya’dan lastik adamın şaşırtan gösterisi, müşterilerini balta ile tıraş edip kepçe ile pilav yiyen Kayserili Osman Özen, İstanbul’dan  müzik öğretmeni Serdar Serenat ve öğrencilerinin muhteşem Rapistanbul performansı ve son olarak da Adana dan 15 yaşındaki Sezgin Aytaç’tan: bead box gösterisi Yetenek Avcısı’nda izleyenleri yine hayran bırakacak. Programda birbirinden yetenekli konuklar her hafta yeteneklerini konuşturuyor. 
Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu Yetenek Avcısı’nda izleyenlerin yüreklerini ağızlara getiren gösteriler ve şaşırtan yetenekler ekrana geliyor. Ekranda bambaşka bir deneyime hazır olun; Yetenek Avcısı Kanal 7’de.

Künye :

Yetenek Avcısı izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı