Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Heroes
Heroes
Heroes


Tarih: 2010-01-07 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Heroes
Her Şeyin Bir Bedeli Var
Süper kahraman dünyasında kefaret zamanı yaklaştı. Çok savaş yaşandı, çok hata yapıldı ve çok insan öldü. Artık birilerinin bu kayıpların bedelini ödemesi gerek. Ancak tüm kahramanların önce kendi şeytanlarıyla savaşacak!
5.BÖLÜMDE NELER OLDU?
Kız öğrenciler birliğinin yeni üyeleri için yapılan bir toplantıda ölümlü bir kazaya ramak kalınca Claire, yeni oda arkadaşı Gretchen’dan şüphelenmeye başlar. Hayatla barışmasını ve yeniden insanların arasına karışmasını isteyen annesiyle tartışan Emma kendini yoldan geçen arabaların altına atar. Neyse ki Peter oradadır ve Emma’yı kurtarır. Ona dokunduğu anda da, yeteneğini soğurur. Daha sonra evde Emma karnavalın hediyesi olan çelloyu bulur ve yeni yeteneğinin karanlık bir yüzü olduğunu öğrenir: Duvarları yıkabilmektedir.
Nathan kayıplara karışınca Angela endişelenir. Bilmediği pek çok şey vardır. Sylar ormandaki mezarından çıkmış, tamamen hafızasını kaybetmiş ve polise sığınmıştır. Çaylak bir psikolog Sylar’ın hayatını yeniden kurmasına yardım etmeyi teklif eder ama Lubbock adındaki polis amiri parmak izinden, Gabriel Gray olduğuna inandığı bu kişiyi etkisiz hale getirmeye çalışır. Katil olmadığında ısrar eden Sylar’ın yeteneği kendini gösterip onu korur. Böylece Sylar polislerden kaçar... ve Samuel’in yani karnavalın kucağına düşer.

Künye :

Heroes izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı