Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Heroes
Heroes
Heroes


Tarih: 2010-01-21 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Heroes
Her Şeyin Bir Bedeli Var

Süper kahraman dünyasında kefaret zamanı yaklaştı. Çok savaş yaşandı, çok hata yapıldı ve çok insan öldü. Artık birilerinin bu kayıpların bedelini ödemesi gerek. Ancak tüm kahramanların önce kendi şeytanlarıyla savaşıyor!
 
7.BÖLÜMDE NELER OLDU?
Polisler Jeremy’yi sadece ailesinden birine teslim edebileceklerini söyleyince Noah, Jeremy’nin “Tracy teyzesi”ni çağırır. Samuel Tracy’yi, Jeremy’yi karnavala getirmesi gerektiğine ikna etmeye çalışır. Ona bir pusula verir ve “yuvaya” onu kullanarak dönebileceğini söyler. Noah ve Tracy, Jeremy’yi karakoldan çıkarırken öfkeli kalabalık toplanır. Jeremy kendini kaybeder ve birini öldürür. Bir şerif yardımcısı müdahale eder, Jeremy’yi pikap kamyonetine zincirler ve onu yolda ölümüne sürükler.
Bu arada kız öğrenciler birliği adaylarından Gretchen ve Claire, Becky ve Alpha Chi kızları tarafından kaçırılır. Cadılar Bayramı haftasında, artık kullanılmayan bir mezbahada bir oyun oynayacaklardır. Claire birinin Gretchen’ı öldürmeye çalıştığını anlar ve Becky’ninkilerle birlikte kendi sırlarını da ortaya döker.
Los Angeles’ta Matt eşi Janice’le birlikte olurken Sylar ortaya çıkar. Matt, Janice’e gerçekleri anlatmaya karar verir ve Janice’in iyiliği için evi terk etmeye niyetlenir ama Janice Matt’in kalmasını, kendisinin gideceğini söyler. Matt içki içmeye başlayınca, alkolün Sylar’ı zayıflattığını fark eder. Bir şişe tekilanın ardından Sylar ortadan kaybolmuş gibi görünmektedir ama Janice eve Greene’le birlikte döndüğünde Matt’i kendi kendine tartışırken bulur. Sylar, Matt’in zihnini tamamen ele geçirmiştir.

Künye :

Heroes izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı