Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ebruli
Ebruli
Ebruli


Tarih: 2010-01-26 TV : TV8 Saat: 10:00 Tür:Yerli Dizi


Programa,Başarılı Oyuncu Ragıp Savaş ve Diş Hekimi Emek Külür Konuk Oluyor…
Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz İse İlişkilerinde Sorunlar Yaşayan Kişilere Çözüm Önerilerinde Bulunuyor…

 EBRULİ

Ve şimdi de Ebru Şallı ile Mehmet Coşkundeniz; Sağlıklı ilişkiler kurabilmek,
Aşkı, sevgiyi, evliliği fırtınalardan korumak için tv8 ekranlarında.  Bundan böyle Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz, çağdaş kentli insanın ilişkilerinde yaşadığı küçük, büyük tüm sorunlara, zaman zaman uzmanlara da danışarak Ebruli’de çözüm arayacak.

Mehmet Coşkundeniz her Pazartesi, Salı ve Perşembe günleri yayınlanacak özel bölümde izleyenler ile buluşacak ve aşk hayatları ile ilgili merak ettikleri tüm soruları yanıtlayacak. 

Yayına başladığı ilk günden bu yana beğeniyle, merakla izlenen enerjik ve dinamik içeriği ile fark yaratan Ebruli, yeni içeriği ile tüm izleyicileri ekran başına topluyor.

 İş ve aile hayatı, sağlıklı yaşamı ve doğal güzelliği ile dikkatleri çeken, modern kadının ülkemizdeki önde gelen temsilcilerinden biri olan manken Ebru Şallı’nın sunduğu program, hafta içi her gün canlı olarak ekrana geliyor… Şallı, günümüzün spor trendi pilates’i düzenli olarak yapıp bilgiler verip, hanımların güne daha sağlıklı ve zinde başlamalarını sağlıyor…

“Yaşamınıza sahip çıkın” sloganından hareket ederek renkli hayatın pencerelerini açan programda ayrıca, sağlık ve spor alanındaki son gelişmeler, güzellik, estetik alanındaki doğal yöntemler hakkında bilgiler veriliyor.

Ebruli’ye 26 Ocak Salı günü başarılı oyuncu Ragıp Savaş ve diş hekimi Emek Külür konuk oluyor… Programda aşk doktoru Mehmet Coşkundeniz ise ilişkilerinde sorunlar yaşayan kişilere çözüm önerilerinde bulunuyor.

Künye :

Ebruli izle -> TV8 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı