Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aşk Ve Ceza
Aşk Ve Ceza
Aşk Ve Ceza


Tarih: 2010-01-26 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Patronunun aşk ilanı Yasemin’in kafasını karıştırıyor!

İlk üç bölümüyle her kesimden kadın ve erkek izleyicinin tiryakisi olduğu yılın dizisi “Aşk Ve Ceza”, merakla beklenen yeni bölümüyle 26 Ocak Salı akşamı atv’de.

AŞK VE CEZA  (Yeni Bölüm)

Doğru bildiğin yolda, yalnız da olsan yürüyebilir misin?
4. Bölüm:  Yasemin’le ilgili ilk kez bir haber alan Savaş büyük bir heyecana kapılır. Kürtaj olmaktan vazgeçen Yasemin, patronu Bora’nın aşk itirafı karşısında şaşkınlık içindedir. Bora nedeniyle Yasemin ile ajans ortağı Sevgi’nin arası açılır. Çiçek’in eğitimine devam etmesi evde yeni tartışmalara neden olur. Savaş’ın holdingteki yeni atılımları dayısı Pala’yı rahatsız etmektedir. Ailesinin karanlık işlerine son veren Savaş, aşirette yaratılan rahatsızlıklar nedeniyle Van’a gitmek zorunda kalır. Hayatıyla ilgili önemli kararlar alan Yasemin’i yeni bir hayal kırıklığı beklemektedir… 
Bora’nın aşk teklifine Yasemin ne cevap verecek? Savaş, Yasemin’in karşısına çıkmak için nasıl bir plan yapacak? Yasemin’i sarsacak olay ne? 

Künye :

Yapım            : TMC
Yapımcı        : Erol Avcı
Yönetmen        : Kudret Sabancı   
Senaryo        : Yıldız Tunç, Mehmet Bilal Dede, Murat Lütfü, Ethem Yekta   
Müzik            : Kıraç
Oyuncular        : Nurgül Yeşilçay (Yasemin), Murat Yıldırım ( Savaş), Tomris İncer (Şahnur), Gökçe Yanardağ (Nazan), Kerem Atabey Oğlu (Pala), Zeynep Beşerler (Viyolet), Feride Çetin (Çiçek), Cenk Ertan (Bora), Nazan Kesal (Sevgi), Oktay Gürsoy (Cem)


Aşk Ve Ceza izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı