Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kapalı Çarşı
Kapalı Çarşı
Kapalı Çarşı


Tarih: 2010-01-29 TV : ATV Saat: 22:20 Tür:Yerli Dizi


Engin Altan Düzyatan
“Kapalıçarşı” ekibine katılıyor!
“Kapalıçarşı” yeni gününde, yeni bölümümüyle geliyor.

“Kapalıçarşı”, hayat gibi neşe, sevinç, keder dolu yeni bölümüyle 29 Ocak Cuma akşamı atv’de! Sakın Kaçırmayın!

KAPALIÇARŞI
(Yeni Bölüm)
16. Bölüm Özeti:
Cemal’in ani ölümüyle herkes sarsılmıştır. Diyar tam bulduğu anda sevdiğini kaybetmenin acısıyla nasıl başa çıkacağını bilemez. Sadece içinden geleni yapar ve sık sık ortadan kaybolur.
Timur’un işlerinin kötü gittiği haberi, Ziya’ya ulaşır. Bir oğlunu kaybeden Ziya için şimdi hayattaki oğluyla hesaplaşma vaktidir.
Öte yandan Mustafa, dernek başkanı olma fikrine iyice ısınmıştır. Kapalıçarşı geleneğinden gelen ve bu yeni tüccara karşı olanlar ise kendilerini temsil edecek bir aday arayışındadır.
Arda, Cemal’in başladığı işi tamamlamak üzere yola çıkar. Hiç tanışamadığı kardeşini bulmaya kararlıdır. Sonunda izini bulur. Ama şimdi ne yapacaklardır? Henüz buna karar veremeden hep beraber epeyce gürültülü  bir olayın içine düşerler.
Bu arada başka bir kardeş Kapalıçarşı’ya sürgüne gönderilmiştir. Kendisinden önce reklamı gelen bu yakışıklı, ortalığı biraz karıştıracaktır.
Mahmut ise vakit varken sevdiğini söylemeye kararlıdır. Ve Seher için bir sürpriz hazırlar. Ama başlarına geleceklerden habersizdir.

Künye :

Yapım            : TMC
Yapımcı        : Erol Avcı
Senaryo        : Gaye Boralıoğlu- Neşe Şen
Yönetmen        : Ömür Atay   
Görüntü Yönetmeni     : Ali Özel
Müzik            : Orient Express
Oyuncular        : Olgun Şimşek (Mahmut), Aslı Tandoğan (Diyar), Mert Fırat (Arda), Erkan Can (Ziya), Engin Altan Düzyatan (Fırat), Selen Seyven (Yasemin), Nergis Çorakçı (Nimet), Onur Bayraktar (Timur), Haldun Boysan (Celep Osman), Ayşe Selen (Macide), Tolga Tekin (Mustafa), Begüm Akkaya (Dilek), Serena Yapaöz (Zeze), Rafi Emeksiz (Garbis Usta), Deniz Gürzumar (Çaycı Gıyabettin)


Kapalı Çarşı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı