Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Unutulmaz
Unutulmaz
Unutulmaz


Tarih: 2010-01-30 TV : ATV Saat: 00:30 Tür:Yerli Dizi


Unutulmaz”da bu hafta da heyecan dorukta!..
Melda son kozunu oynamaya kararlı…Harun gerçekleri anlatabilecek mi? Herkesi şaşırtacak ve üzecek hamle nedir? Feyyaz’ı endişelendiren konu nedir?

Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için “Unutulmaz”, bir kez daha
30 Ocak Cumartesi akşamı atv’de!
Unutulmaz
(Tekrar)
29. Bölüm Özeti:
Harun, Eda’ya ayrılık kararının sebebini açıklamak için kararlıdır, bu konuda gerekirse herkesi karşısına almayı da göze almıştır.
Gerçekleri açıklamak için Türkan, Eda ve Tolga’nın karşısına çıkan Harun, bunu yapabilecek mi? Cemil, Harun’a nasıl davranacak ve neler söyleyecek? 
Harun’un yapabileceği tek bir şey kalmıştır... Herkesi şaşırtacak ve üzecek bir hamle... Ama bu hamleyi yapmadan önce son bir kez Türkan’ın karşısına çıkacak ve bütün gerçeği öncelikle onun yüzüne haykıracaktır. Bu arada Harun’un ayrılık kararının arkasında annesi Türkan’ın olduğunu anlayan Eda’nın duyguları alt üst olmuştur. Ne yapacağını bilememektedir. Acısını içine gömerek mutsuz hayatına devam etmek mi yoksa yüreğinin sesine kulak vermek mi?
Eda, dertlerini paylaştığı ve zor anlarının güvenilir limanı Hayat’ın yanına gider… Karmaşık duygularla mücadele etmektedir.
Bu arada Feyyaz, büyük bir endişeyle Saadet’in karşısına çıkar. Onu bu kadar endişelendiren konu nedir? Harun’u tamamen kaybedeceğini anlayan Melda ise son kozunu oynamaya karar verir. Bu arada şirketin yönetimini devralan Burak’ın tehlikeli bir planı vardır ve bunu uygulamak için bir an bile beklemek istememektedir. 

Künye :

Yapım            : Stil Medya
Yapımcı        : Ahmet Bayram
Yönetmen        : Ersoy Güler
Senaryo Grubu    : R. Haldun Ünsal ve İhsan Aydın
Oyuncular        : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Buğra Gülsoy (Tolga), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Gül Tunççekiç (Mesude), Mert Yavuzcan (Batu), Roksen Lülü (Seval), Anıl Çelik (Kerem), Hüseyin Erkanlı (Metin), Deniz Kurt (Gülay), Ayça Şahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Özlem Karataş (Burcu), Burak Güneş (Can), Özlem Hasgül (Ceren), Güray Görkem (Bilal)


Unutulmaz izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı