Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Unutulmaz
Unutulmaz
Unutulmaz


Tarih: 2010-02-10 TV : ATV Saat: 22:20 Tür:Yerli Dizi


Harun-Eda aşkında son sözü  kim söyleyecek? Melda’nın hamile olduğunu öğrenen Harun nasıl bir karar verecek? Nisa, Batu’ya olan aşkına karşılık görebilecek mi? Tolga yeni ailesiyle tanışacak mı?
Unutulmaz”, heyecanı, temposu ve romantik sahneleriyle  bu haftaya da damgasını vuracak!
Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla aylardır izleyenlerin ilgi odağı olan “Unutulmaz”, 10 Şubat Çarşamba akşamı 22.20’de atv’de.

Unutulmaz   (Yeni Bölüm)
31. Bölüm Özeti:
Harun, Melda’nın hamile olduğunu öğrenir. Melda’yla bu konuyu konuşmak üzere karmakarışık duygular içerisinde şirkete gider. Melda bebek konusunda neler söyleyecektir? Buna Harun’un tepkisi ne olacaktır?
Eda gerçekleri olduğu gibi Tolga’ya anlatmaya niyetlidir. Ancak  bunu duyan Türkan, Eda’nın böyle bir şey yapması halinde olan biten her şeyi babasına anlatacağını söyler. Eda her şeye rağmen Tolga’ya Harun hakkındaki gerçeği anlatabilecek midir? Ya Türkan? O Cemil’e neler söyleyecektir? Onun yüreğinin de kendisi gibi sızlamasına izin verecek midir?
Diğer taraftan Nisa ve Batu arasındaki aşk gitgide alevlenmektedir. Nisa, Batu’yu her geçen gün daha da sevmektedir. Peki ya Batu?
Feyyaz ise evi terk etmiş,  bir otele yerleşmiştir. Saadet, Harun’dan babasını eve getirmesini ister. Feyyaz eve dönecek, Arslanlı’lar yine eskisi gibi bir arada olabilecekler midir? İki kız arasında kalan Kerem kendisini en çok sevenle çıkmaya karar vermiştir. Gözde ve Burcu’ya aşk testi yapmaya karar verir. Ama testin sonuçları umduğu gibi olmaz. 
Tolga, Feyyaz’ın teklifini kabul edip kardeşleriyle tanışmayı kabul edecek midir? Saadet’in tepkisi nasıl olacaktır? Harun-Eda aşkında son sözü kim söyleyecek? Melda’nın hamile olduğunu öğrenen Harun nasıl bir karar verecek? Tolga yeni ailesiyle tanışacak mı? 

Künye :

Yapım            : Stil Medya
Yapımcı        : Ahmet Bayram
Yönetmen        : Ersoy Güler
Senaryo Grubu    : R. Haldun Ünsal ve İhsan Aydın
Oyuncular        : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Buğra Gülsoy (Tolga), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Gül Tunççekiç (Mesude), Mert Yavuzcan (Batu), Roksen Lülü (Seval), Anıl Çelik (Kerem), Hüseyin Erkanlı (Metin), Deniz Kurt (Gülay), Ayça Şahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Özlem Karataş (Burcu), Burak Güneş (Can), Özlem Hasgül (Ceren), Güray Görkem (Bilal)


Unutulmaz izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı