Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Deşifre
Deşifre
Deşifre


Tarih: 2010-02-18 TV : ATV Saat: 00:40 Tür:Haber Programı


“DEŞİFRE” KAYIP ÇOCUKLARIN İZİNİ SÜRÜYOR...
Usta gazeteci Mehmet Ali Önel yönetimindeki “DEŞİFRE “, gündem yaratacak bir bölümle daha 18 Şubat Perşembe atv’de!
Sakın kaçırmayın!
DEŞİFRE
(Yeni Bölüm)   
Resmi rakamlara göre Türkiye’de toplam 1657 çocuk kayıp... Bu çocuklardan 362’si erkek 1095’i ise kız. Ne yazık ki bu kayıplara her geçen gün bir yenisi ekleniyor.
Ve yıllardır es geçilen bir başka Türkiye gerçeği daha; 17 Ağustos depreminden sağ kurtarılan onlarca çocuk, hala kayıp ve akıbetleri bilinmiyor.
Peki bunca kayıp çocuk nerede? Kayıp çocukların dilenci çeteleri ve organ mafyası tarafından kaçırılmış olması mümkün mü?  Deşifre yıllardır evlatlarını arayan gözü yaşlı ailelerle görüştü ve ortaya anne babaların kulağına küpe olacak ibretlik bir dosya çıktı. Kayıp çocukların öyküsü DEŞİFRE’de.
AKIL ALMAZ SAĞLIK SKANDALI DEŞİFRE’DE!
Gülnaz Polat, geçen yıl Kasım ayında bel fıtığından ameliyat oldu. İlk ameliyat başarısız olunca 40 gün sonra ikinci kez ameliyat masasına yattı. İddiaya göre ameliyat sırasında koter cihazı elektrik kaçağı yaptı ve  elektriğe kapılan Gülnaz hanımın iki kez kalbi durdu. Yapılan müdahalelerle hayata dönen Gülnaz hanımın elektrik kaçağı yüzünden yanan bacağı da adeta kömür kesildi. Peki ameliyat sırasında elektrik kaçağı nasıl olur? Kullanılan cihazlarda mı hata vardı yoksa sağlık ekibi mi dikkatsiz davrandı. Ayrıntılar DEŞİFRE’de.

Künye :

Deşifre izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı