Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Heroes
Heroes
Heroes


Tarih: 2010-02-18 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Heroes

Bu sezon Heroes’ta her şeyin bir bedeli var... Süper kahraman dünyasında kefaret zamanı yaklaştı. Çok savaş yaşandı, çok hata yapıldı ve çok insan öldü. Artık birilerinin bu kayıpların bedelini ödemesi gerek!

BU BÖLÜMDE NELER OLDU?
Hiro kaybolur
Şükran Günü aileleri bir araya getirir ve bazı şeylerin açığa çıkmasına neden olur. Üç ailenin Şükran Günü’nü kutlayışını izleriz. Peter ve Nathan, Angela’ya Nathan’ın ölümü hakkındaki gerçekleri söylemesi için baskı yaparlar. Angela, Nathan’ın kişiliğini Sylar’a geçirmesi için Matt’i zorladığını itiraf eder. Sylar, Nathan’ın bedenini ele geçirir. Angela’yı öldürmek üzereyken Nathan kontrolü ele alır ve Angela’yı kurtarıp, gökyüzüne yükselir.
Samuel, Chandra’nın filmini izledikten sonra Hiro’ya Charlie’nin yerini söylemeyi reddeder. Hiro’nun Joseph’in hayatını kurtarmak için geçmişe gitmediğini öğrenen Lydia, Joseph’in öldürüldüğü güne kendisini de götürmesi için Hiro’yu ikna eder. İkili Joseph’i Samuel’ın öldürdüğünü görür. Hiro, Samuel onları görmeden geri dönmeyi başarır ancak, Samuel onların orada olduğunu bilmektedir. Şükran Günü masasında Edgar, Samuel’ı cinayetle suçlar ve kendini öldürtmeden önce Hiro zamanı durdurarak kaçmasını sağlar. Samuel, Hiro’nun beynini temizlemek için Damien’ı çağırır. Beyni allak bullak olan Hiro, bir anda ortadan kaybolur.

Künye :

Heroes izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı