Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Haneler
Haneler
Haneler


Tarih: 2010-02-24 TV : KANAL D Saat: 23:15 Tür:Eğlence


Yaban zincirlerini kırıyor

Kanal D’nin, senaryosunu Saygın Delibaş, Fethi Kantarcı, Sevda Fırat Ak ve Yaşar Arak’ın yazdıkları, yönetmenliğini Elif A. Durmaz’ın yaptığı, başrollerini Serdar Orçin, Fırat Doğruloğlu, Kamil Güler, Asuman Dabak, Özlem Türkad, Çağlar Çorumlu, Gülden Güney, Mahir İpek, Buket Yanmaz Kubilay,
Alper Düzen, Boncuk Yılmaz, Serhan Ernak, Barış Başar ve Onur Özcan’ın paylaştıkları, Ferhan Şensoy’un aynı ismi taşıyan ünlü eserinden uyarlanan “Haneler”in en son yayınlanan bölümü bu gece yeniden ekrana geliyor.
Mümtaz tarafından tuzağa düşürülen Yaban, zincirlerini kırarak tuzaktan kurtulmayı başarır. Mümtaz ise kaçacak delik aramaktadır. Ancak Yaban bu kez onu elinden kaçırmaz.
Ağlak Zenginler ise ormana pikniğe giderler. Orada kendi halinde piknik yapan bir aileye musallat olup rahatsız ederler.
İngiliz Bir Hane’de ise çocuğunun İngilizce öğrenmesini isteyen anne, bu durumu abarttır ve evde Türkçe konuşmayı yasaklar. Bu karara ilk isyan evin reisinden gelir.
Flörthane’de ise internette web-cam aracılığı ile kızları tuzağına düşürüp soymaya çalışan genç, ağına düşürdüğü kızın annesi tarafından fena yakalanır. Emlakçı Kudret ise yine çapkınlık uğruna ava giderken avlanır.
Call Center, Bankahane de bu haftanın komik skeçlerinden. Sakın kaçırmayın!

Künye :

Haneler izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı