Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Takas
Takas
Takas


Tarih: 2010-02-24 TV : SHOW TV Saat: 22:30 Tür:Yarışma


CANLI
Takas
Show TV ekranlarında  Takas heyecanı devam ediyor!!!
Show Tv  İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan genel yönetmenliğini Caner Erdem’in yaptığı ve 18 Prodüksiyon, Fatih Cesur’un ortaklığı ile gerçekleşleşen Geveze’nin sunumuyla Takas yarışması  Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri tüm hızıyla devam ediyor.
Geveze,  plazmadan çamaşır makinasına, bilgisayardan buzdolabına, fırından laptopa  kadar çeşitli eşyalarla dolu Takas kamyonu ve çekim ekbiyle evlerin kapısını çalıyor, hane halkıyla küçük bir oyun oynuyor.
 Hane halkı Geveze’nin sorduğu sorulara doğru cevap verebilirse, eski eşyalarını hayallerindeki eşyaların en yeni modelleriyle değiştirme şansını yakalıyorlar.. Ancak, yanlış cevap verirlerse; hem uğruna yarıştıkları son model gereçleri (beyaz eşya koltuk takımı , bilgisayar vs.) hem de sahip oldukları eski eşyalarını kaybediyorlar.
Takas yarışmasının bir diğer ayağı da sokakta geçiyor. Sokakta rastgele seçilen yarışmacılara Geveze, “Bizimle Büyük Takas’ı oynamak için neyini verirsin?” sorusunu sorarak, üzerlerindeki bir şeyi seçmelerini istiyor. Yarışmacı Geveze’nin sorularını doğru cevaplarsa Takas stüdyosuna davet ediliyor; ev, otomobil gibi büyük ödüllerin de yer aldığı, pazarlık yeteneğine dayalı bir oyunda oynama şansını kazanıyor... Cevap veremiyorsa hem seçtiği değerli eşyayı hem de canlı yayında yarışma hakkını kaybediyor.
Takas’ın son bölümünde, yarışmaya katılmak isteyenlerin başvuru formlarında  bıraktıkları  ev telefonları canlı yayın esnasında her an çalabilir... Telefonlarını ‘Büyük Takasa Varım’ diyerek cevaplayan izleyiciler; ev, otomobil gibi büyük ödüllerin de bulunduğu Büyük Takas yarışmasında kendilerini bulabilir ve hiç bir soru yanıtlamaksızın büyük ödüllerin sahibi olabilirler....
Stüdyoda canlı yayında oynanan  Büyük Takas oyunu bir nevi “tele kutu” oyunu. Yarışmacılardan canlı telefon bağlantısıyla stüdyodaki kutuları seçmeleri isteniyor ve kıyasıya bir pazarlıkla oyun başlıyor…
Geveze’nin sunumuyla  Takas 24 Şubat Çarşamba Saat 22.30’da canlı yayınla Show Tv ekranlarında…

Künye :

Takas izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı