Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Duygu Suçları
Duygu Suçları
Duygu Suçları


Tarih: 2010-02-25 TV : TV8 Saat: 14:00 Tür:Yabancı Sinema


 DUYGU SUÇLARI
(IMAGINARY CRIMES)
‘Duygu Suçları’ başrolünü güçlü karakter oyuncusu Harvey Keitel’in oynadığı ve anne-babaların, tüm iyi niyetlerine rağmen çocuklarını nasıl hayal kırıklığına uğratabileceklerini anlatan farklı  bir drama. 1950’li yıllarda geçen film, Sheila Ballantyne’ın, çocukluğunu anlattığı yarı oto-biyografik romanından sinemaya uyarlanmış  bir yapım.
Ray Weiler (Harvey Keitel), bir süre önce dul kalmıştır ve 17 yaşındaki Sonya’yla (Fairuza Balk) 12 yaşındaki Greta’ya iyi bir baba olmak için elinden geleni yapar. Büyük hayalleri ve son derece tatlı bir dili olan bu adam,  bu iki özelliğini besleyecek birikimden yoksun olduğu için, ailesini bir arada tutup, onları geçindirebilmek için en iyi bildiği şeyi yani dolandırıcılık yapar.. Çocuklarla nasıl başa çıkılacağını pek iyi bilmeyen acemi baba, yaptığı işleri gizli tutmaya çalışsa da başarılı olamaz . Yalnızlığı, içkisi ve de birlikte iş çevirdiği adamlara da üçkağıtçılık  yapması, büyük kızında babasına karşı büyük bir hayal kırıklığı yaratır. Doğuştan yetenekli bir yazar olan Sonya, öğretmeni Bay Webster’da Ray’in ona veremediği  baba figürünü  bulur.
‘Duygu Suçları’ olağanüstü  bir büyüme, yetişkinliğe adım atma filmi.  Bu temayı son derece büyük bir incelikle işleyen filmin en büyük silahı ise Sonya’yı canlandıran genç oyuncu Fairuza Bank.

Künye :

Orijinal Adı            : Imaginary Crimes
Yönetmen            : Anthony Drazan
Oyuncular            : Harvey Keitel, Fairuza Balk, Elizabeth  Moss, Kelly Lynch, Vincent D’Onofrio, Chris Penn.
Yapım                : Biyografik Drama 1994 ABD


Duygu Suçları izle -> TV8 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı