Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Unutulmaz
Unutulmaz
Unutulmaz


Tarih: 2010-03-17 TV : ATV Saat: 22:20 Tür:Yerli Dizi


İki kardeş arasındaki gerilim nihayet bitecek mi? Tolga Harun’un kendilerini kurtarması karşısında ne yapacak? Harun’un nikahı erteleyeceğini duyan Saadet ne yapacak?
Unutulmaz”da bu hafta heyecan doruğa tırmanacak…Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla aylardır izleyenlerin ilgi odağı olan “Unutulmaz”, 17 Mart Çarşamba akşamı 22.20’de atv’de.
Unutulmaz
(Yeni Bölüm)

36. Bölüm Özeti:  Eda ve Tolga’nın yaşamla ölüm arasındaki yolculuğunda son sözü Harun söyler ve Eda’yla Tolga’yı alevler arasından kurtarır... Tolga Harun’un kendilerini kurtarması karşısında ne yapacak? İki kardeş arasındaki gerilim nihayet bitecek mi?
Eda ve Tolga’nın oturduğu evin yanması Arslanlı ailesinde ne gibi olaylara sebep olacak? Evi yakan kimse bulunabilecek mi?
Saadet’in hastalığı yine kendisine kötü bir oyun oynamıştır... Saadet yaptıklarını hatırlayabilecek mi?
Eda’ya olan aşkı hiç bir zaman bitmeyecek olan Harun, Melda’ya nikahı ertelemek istediğini söyler. Melda’nın buna tepkisi ne olacak? Harun’u kaybetmemek adına her şeyi göze alabilecek mi? Harun’un nikahı erteleyeceğini duyan Saadet ne yapacak?
Yaşadığı olaydan sonra kendisinin ve bebeğinin hayatının tehlikede olduğunu düşünen Eda, Feyyaz’ların evinden taşınmak ister. Harun ise Eda ile birlikte Amerika’ya taşınmalarının en doğrusu olacağını düşünmektedir. Buna Eda’nın cevabı ne olacak?
Batu ve Burak’ın amaçlarına ulaşabilmek uğruna neleri göze alacaklarını kendileri de dahil henüz kimse bilmemektedir. Arslanlı ailesi için yaptıkları planlar başarılı olabilecek mi?
Ailesini içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulabilmek için Kerem’in aklına bir fikir gelmiştir: Harun ve Tolga’dan para istemek... Ancak bunun nelere yol açacağından henüz habersizdir...
Araştırmalarını sürdüren Feyyaz, gizli düşmanları hakkında bir takım bilgilere ulaşmıştır. Bu konuda Harun’un tutumu ne olacak?
Feyyaz’ı izleyerek kaptanın yerini bulan Batu, yıllardan beri içinde büyüttüğü nefretle onun karşısına çıkar. Artık intikam saati gelmek üzeredir... Bundan Arslanlı ailesi de payını alacak mı? Batu’nun merak ettiği bir şey daha vardır: Küçükken yanından ayrıldığı kız kardeşinin nerede olduğu... Batu kaptandan kız kardeşinin yerini öğrenebilecek mi?
Cemil ise ihtiyaçları olan parayı Kerem’in Harun’dan aldığını öğrenince deliye döner... Kerem’e hiç bir şey öğretememiştir demek ki... Cemil şimdi ne yapacak?
Eda’yı bekleyen büyük tehlike sinsi sinsi ilerlemektedir. Eda hayatının kararını almak üzeredir. Bu büyük tehlike karşısında Eda’nın kararı ne olacak? Ya Harun? Eda’nın kararına saygı gösterecek mi?

Künye :

Yapım            : Stil Medya
Yapımcı        : Ahmet Bayram
Yönetmen        : Ersoy Güler
Senaryo Grubu    : R. Haldun Ünsal ve İhsan Aydın
Oyuncular        : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Buğra Gülsoy (Tolga), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Gül Tunççekiç (Mesude), Mert Yavuzcan (Batu), Roksen Lülü (Seval), Anıl Çelik (Kerem), Hüseyin Erkanlı (Metin), Deniz Kurt (Gülay), Ayça Şahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Özlem Karataş (Burcu), Burak Güneş (Can), Özlem Hasgül (Ceren), Güray Görkem (Bilal)


Unutulmaz izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı