Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Unutulmaz
Unutulmaz
Unutulmaz


Tarih: 2010-04-28 TV : ATV Saat: 22:20 Tür:Yerli Dizi


Eda için en zorlu anlar başlamıştır artık… Bebeğine karşılık başkasının hayatı!
Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla aylardır izleyenlerin ilgi odağı olan “Unutulmaz”, 28 Nisan Çarşamba akşamı 22.20’de atv’de!

Unutulmaz
(Yeni Bölüm)
42. Bölüm Özeti:
Harun Eda’ya iyi bir haber veremeyecek olmanın sıkıntısını yaşamaktadır. Eda’ya elindeki tek ipucunun da yok olduğunu nasıl söyleyecek?
Işıl Burak’tan boşanmak için girişimde bulunurken, şirkette meydana gelen bir gelişme herkesi şaşırtır. Bu gelişmelerden keyif alan tek kişi Burak’tır. Tolga’nın Feyyaz’a gönderdiği e-mail bazı sorulara yanıt olurken beraberinde yeni sorularda getirir.
Cemil’in ısrarlı soruları karşısında daha fazla direnemeyen Türkan ona gerçeği açıklar. Çılgına dönen Cemil’in aklında tek bir şey vardır. Eda’yı bulup ondan hesap sormak!
Ece’nin aklına gelen bir anı Batu’yu heyecanlandırır. Belki de bu bilgi kız kardeşinin izini bulmasını sağlar. Ama bu bilgi bir başkasına da ulaşır. Harun’a! Elindeki Yağmur bebek sayesinde istediği her şeyi yapabileceği düşünen Batu’nun planları nasıl bozulacak? Ve bu önemli gelişme Harun’un kararan dünyasını aydınlatmaya yetecek mi?
Bebeğine kavuşmak için her şeyi göze alan Eda, kararlı bir şekilde hedefine doğru ilerler. Karşısına çıkacak her engel bebeğinin hayatını tehlikeye atacaktır. Kimsenin onu durdurmasına izin veremez artık. Babasının bile… Eda herkesi karanlıklara sürükleyecek bir noktaya doğru giderken, Harun da bir umut ışığının peşindedir. Bu umut ışığı karanlıkları aydınlatmaya yetecek mi?

Künye :

Yapım            : Stil Medya
Yapımcı        : Ahmet Bayram
Yönetmen        : Cem Tabak
Senaryo Grubu    : R. Haldun Ünsal ve İhsan Aydın
Oyuncular        : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Buğra Gülsoy (Tolga), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Gül Tunççekiç (Mesude), Mert Yavuzcan (Batu), Roksen Lülü (Seval), Anıl Çelik (Kerem), Hüseyin Erkanlı (Metin), Deniz Kurt (Gülay), Ayça Şahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Özlem Karataş (Burcu), Burak Güneş (Can), Özlem Hasgül (Ceren), Güray Görkem (Bilal)


Unutulmaz izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı