Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Deşifre
Deşifre
Deşifre


Tarih: 2010-05-13 TV : ATV Saat: 00:50 Tür:Haber Programı


Usta gazeteci Mehmet Ali Önel yönetimindeki “DEŞİFRE”,gündem yaratacak bir bölümle daha 13 Mayıs Perşembe atv’de!
Sakın kaçırmayın!
DEŞİFRE
(Yeni Bölüm)
Tülin - Caner, Semra Kaynana ile gelin adayı Sinem ve diğerleri… Onlar 2000’li yılların başında televizyon yapımcıları tarafından paylaşılamıyordu. Her gün bir programa çıkıyor, çıktığı programlar reyting rekorları kırıyordu. Yarışmanın getirdiği şöhretle gittikleri her yerde yıldız gibi karşılanıyorlardı. Ancak hızlı gelen bu haksız şöhret yarışmacıların neredeyse hiçbirine mutluluk getirmedi. Ata Türk ve annesi Semra Türk... Onlar “Gelinim Olur Musun?” yarışmasının en tartışma yaratan isimleriydi. Yarışmanın ardından kaynana Semra kanal kanal gezerken, oğlu Ata Adana’da küçük bir otel odasında ölü bulundu. Oysa kamuoyunun gözleri önünde cereyan eden bu trajediye, dünya televizyon tarihi pek de yabancı değildi.
Kıtanın öteki tarafı Amerika bu trajediyi yıllar önce vizyonundan kaldırmıştı. Belli ki şimdi sahne sırası Türkiye’deydi…”Gelinim Olur Musun?” yarışmasının  Ata’sı trajik bir sonla şöhretine veda etmişti.
Peki, ya diğer yarışmacılar şimdi nerede ne yapıyorlar? “Deşifre” programı Türk televizyonlarında yayınlanan farklı yarışma programlarında, şöhret kazanıp şimdi unutulan yarışmacıları mercek altına alıyor. Çarpıcı Dosya DEŞİFRE’de...

Künye :

Deşifre izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı