Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
PRISON BREAK
PRISON BREAK
PRISON BREAK


Tarih: 2007-04-19 TV : CNBC-E Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


PRISON BREAK
2. sezon bölümleri, her perşembe 21:00'de. 

BU DİZİDEN KAÇIŞ YOK
 
 
Suçsuz olduğuna inandığı idam mahkûmu ağabeyini kurtarmak için Fox River cezaevine giren Michael Scofield amacına ulaştı ve Lincoln Burrows'u bulunduğu hücreden özgürlüğe ulaştırdı. Peki bu özgürlük ne kadar sürecek?
Michael Scofield ilk sezon boyunca adeta bir satranç ustası gibi her hamleyi planlamış, karşısına çıkan her türlü zorluğun da üstesinden gelmişti. Bunun için bazı tavizler vermiş, dört kişi olarak planladığı kaçışı 10 kişilik bir ekiple gerçekleştirmek zorunda kalmıştı. Fakat Westmoreland kaçış sırasında yaralanınca Fox River'dan çıkamadı ve ölmeden önce Michael'a paranın sanılanın aksine Chicago'da gömülü beş milyon dolar olduğunu söyledi.
Kaçış esnasında hapishanenin bahçesinde yakalanan Manche, önce geri kalan sekiz kişinin ismini vermiş, sonra da Kaptan Brad Bellick'in tehditlerine dayanamayıp Michael'ın asıl hedefinin D.B. Cooper'ın Utah'taki paraları olduğunu söylemek zorunda kalmıştı.Westmoreland ve Manche'nin gidişi sadece kaçak sayısını sekize indirmeyip, ekibin hamleleri hakkında Bellick'in ve FBI'ın eline büyük bir koz vermişti.
Michael Scofield arkasında kimin olduğunu henüz bilmiyor, bu yüzden Mahone tehlikesinin farkında değil. Dövmelerden yola çıkan Mahone ise eğer çözüme hızlı ulaşabilirse bir adım önde olacak. Scofield'ın en büyük dezavantajı bütün ülkede aranıyor olması. Mahone'nin dezavantajı ise Scofield haricinde yedi kaçağı daha yakalamak zorunda kalması. Birinin ince düşünülmüş mükemmel bir planı, diğerininse o planı bozmak için emrinde devletin bütün imkanları var. Bakalım hangisi kazanacak?
 
   
 
PRISON BREAK
2. sezon bölümleri, her perşembe 21:00'de.

Künye :

PRISON BREAK izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı