Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Cümbür Cemaat Aile
Cümbür Cemaat Aile
Cümbür Cemaat Aile


Tarih: 2010-06-23 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


CÜMBÜR CEMAAT AİLE
“Çocuklar hiçbir zaman büyümezler” sloganıyla yola çıkan Cümbür Cemaat, bir ailenin etrafında gelişen sorunları, olayları ve yaşanan aşkları mizahi bir dille aktarıyor. 
Başrollerini deneyimli oyuncu Ahmet Gülhan, “Kurtlar Vadisi”nin “Muro”su olarak tanıdığımız Mustafa Üstündağ, Mahir İpek, Nihal Yalçın, Gülden Avşaroğlu, Gülümser Gülhan, Aşkın Şenol ve “En Son Babalar Duyar” dizisinden hatırladığımız Ali Erkazan’ın oynadığı Cümbür Cemaat Aile Cuma günleri izleyicileriyle buluşuyor.
13.Bölüm Özet
Öykü ve Sarp’ın evlilik mevzusu yüzünden İsmet ve Fikri kavga ederler.  Gelinliği kim alacak diye kavgaya tutuşurlar en sonunda beraber gitmeye karar verirler. Fikri, en ucuz gelinliği seçerek İsmet’i sinirlendirir. Diğer tarafta köyden Rahime’nin beşik kertmesi gelir. İsmet’in evini zar zor bulurlar. Ama Rahime, Kenan’ı bırakıp köye dönmeyi asla istemez. Beşik kertmesiyle evlenmemek için planlar düşünür.
İsmet ve Yavuz aynı evde yaşayınca zorluklar ortaya çıkar. Yavuz, İsmet’e ait eşyaları kullanarak İsmet’i çıldırtır. Ayşegül’de kocasına hak verince Şefkat ortada kalır. Şefkat, orta yolu bulmak için kara kara düşünür bir yandan da İsmet’i sakinleştirmeye çalışır. 

Künye :

YAPIMCI        :Plato Film – Sinan Çetin / 2010
PROJE TASARIM    :Fırat Parlak
YÖNETMEN        :Uğur Yağcıoğlu
SENARYO        : Fırat Doğu Parlak, Arzu Birol ve Uğur Yağcıoğlu
KİM-KİMDİR: İsmet Bey(Ahmet Gülhan), Kenan (Mustafa Üstündağ), Ayşegül(Gülden Avşaroğlu), Yavuz ( Mahir İpek ), Rahime  (Nihal Yalçın), Fikri (Ali Erkazan), Sarp (Alpay Atalan), Öykü (Cansu Koç), 1.Çırak (Aşkın Şenol) 


Cümbür Cemaat Aile izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı