Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Unutulmaz
Unutulmaz
Unutulmaz


Tarih: 2010-06-23 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Melda’nın Harun’a vereceği yanıt ikisi arasında nasıl bir fırtınaya yol açacak? Harun nasıl bir şokla karşıya karşıya kalacak?
Eda’nın yapmak zorunda olduğu şey ne?
Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla izleyenlerin ilgi odağı olan “Unutulmaz”, 23 Haziran Çarşamba akşamı 20.00’de atv’de!
Unutulmaz  (Yeni Bölüm)
50. Bölüm Özeti:
Cemil’in Eda’yı görmek için hastaneye gelmesi Türkan’ ı büyük bir paniğe sürükler. Harun, Eda’nın yanındayken Türkan da Cemil’i odadan uzak tutmaya çalışmaktadır. Ancak Cemil’in bazı gerçekleri öğrenmesi artık kaçınılmazdır. Ailesi ve babasını korumak için bunca fedakarlık yapan Eda’nın korktuğu başına gelir. Eda ve Harun artık geri dönülmez bir yoldadırlar.
Batu, Feyyaz Bey ve Harun’a müthiş bir oyun oynar. Bu oyun aynı zamanda Ece’nin de Batu’ya yaklaşımını değiştirecektir. Hastaneye gelen Melda babasına olanlar yüzünden Eda’yı oradan kovar. Babasının tamirhaneyi sattığını öğrenen Melda, bankaya olan borçlar için bir şeyler yapması gerektiğini anlar ve önemli bir karar verir. Bu kararı Burak’ın eline büyük bir koz verecektir.
Eda Yağmur’u Harun’dan uzak tutmaya çalışırken, Harun’un kızından ayrılmaya hiç niyeti yoktur. Çünkü Yağmur’un babası odur ve kimse bu gerçeği değiştiremeyecektir. Ama Eda’nın başka bir planı vardır. Ve bunun içinde ona sadece bir kişi yardım edebilir.
Burak’tan öğrendikleri Harun için tam bir şok olurken, istediği yanıtları alabileceği tek bir kişi vardır. Melda… Eda aldığı önemli kararı uygulamaya giderken, Melda da Harun’un karşısında hayatının en zor anlarını yaşamaktadır.

Künye :

Yapım            : Stil Medya
Yapımcı        : Ahmet Bayram
Yönetmen        : Cem Tabak
Senaryo Grubu    : R. Haldun Ünsal ve İhsan Aydın
Oyuncular        : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Buğra Gülsoy (Tolga), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Gül Tunççekiç (Mesude), Mert Yavuzcan (Batu), Roksen Lülü (Seval), Anıl Çelik (Kerem), Hüseyin Erkanlı (Metin), Deniz Kurt (Gülay), Ayça Şahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Özlem Karataş (Burcu), Burak Güneş (Can), Özlem Hasgül (Ceren), Güray Görkem (Bilal)


Unutulmaz izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı