Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Serdem’in Mutfağı
Serdem’in Mutfağı
Serdem’in Mutfağı


Tarih: 2010-06-26 TV : KANAL7 Saat: 15:00 Tür:Yaşam


SAĞLIKLI YAŞAMIN PÜF NOKTALARI VE İLGİNÇ BİR İLLÜZYON GÖSTERİSİ SERDEM’İN MUTFAĞI’NDA
Serdem’in Mutfağı programının bu haftaki konukları Ortopedi, Omurga, Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Hacı Kutlu, İllüzyonist Cem Aydın, en leziz yemek tariflerinden örnekler vermek üzere Ümmühan Yıldız ve faydalı bitkilerle ilgili Aktar Hüseyin Ermiş konuk oluyor.
Serdem’in Mutfağı’nda her hafta güzel yemek yapmanın sırları paylaşılıyor. Serdem Coşkun’un sunduğu programın bu haftaki bölümünde yine çok lezzetli yemekler yapılırken Ümmühan Yıldız mutfakla ilgili püf noktalarını ve en leziz yemek tariflerini izleyenlere açıklayacak. Aktar Hüseyin Ermiş hangi bitkilerin ne tür rahatsızlıklara iyi geldiğini izleyenlere anlatacak. Bu hafta Serdem’in Mutfağı programı izleyenleri ilginç bir gösteriyi de izleme fırsatını yakalayacak. İllüzyonist Cem Aydın, izleyenlere şaşırtacak bir illüzyon gösterisi sergileyecek. Aydın, ayrıca illüzyon oyunlarında gerçekleştirilen el çabukluğu veya aletlerin kullanımları hakkında ilginç bilgileri paylaşacak, 
Serdem’in Mutfağı programında bu hafta ayrıca omurga, ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Prof. Dr. Hacı Kutlu ‘da ortopedik sorunlar hakkında izleyenlerden gelen soruları canlı yayında cevaplandıracak.
Serdem’in Mutfağı Cumartesi- Pazar günleri ilginç sürprizleri, leziz yemekleri ve sevilen sanatçı konuklarıyla 15.00’te Kanal 7 ekranlarında.

Künye :

Serdem’in Mutfağı izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı