Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Extra Extra Small
Extra Extra Small
Extra Extra Small


Tarih: 2010-06-26 TV : STAR TV Saat: 12:30 Tür:Yarışma


Extra Extra Small
Ebru Cündübeyoğlu’nun sunuculuğunda Star TV’de yayınlanan Extra Extra Small, artık her Cumartesi ve Pazar sizlerle…
8.bölüm:
Extra Extra Small’un; extra extra eğlenceli etapları bu hafta da izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek. Sakın yarışmacıları küçümsemeyin. Onlar insanlık için küçük kendileri için büyük bir adım atıyorlar.
Bozuk bir koşu bandının çaresine bakmak, patlamış bir su borusunun içinden kaymak ya da bir oyuncak arabayla yolculuk yapmak hem çok eğlenceli hem de çok zor. “Büyük başın derdi büyük olur.” derler ama küçük insanların derdi çok daha büyük. Hele bir de üstüne Ebru Cündübeyoğlu’ nun türlü yaramazlıkları da eklenince normalden 100 kat daha küçük olmak çok daha zorlu oluyor.
Bu hafta ’’Küçülsek de yenilmeyiz.’’ diyerek Karadeniz Ereğli’den yola çıkan Kınay ailesi iddialı mı iddialı. Küçük Kınay Can, baba - oğul birlikte aileyi birinciliğe taşıyacaklarından emin. Adıyaman’dan gelen Tekin ailesi de pek yaman. “Kahta Adıyaman var mı bize yan bakan?” diyerek rakiplerinin gözünü korkutan Tekin ailesi, küçülmekten değil kaybetmekten korkuyor. Nevşehir’den gelen Koçak ailesi de “bu kadar yolu birincilik için geldik” diyor ve ailece birinci olmak için küçülmeye de küçük kalmaya da hazır olduklarını söylüyorlar.
Aileler birlikte yarışmanın keyfini çıkarırken siz izleyenlere de ailece eğlenmek düşüyor. Bu hafta sonu da ne izlesek derdi bitecek ailece herkes Star TV ekranlarına kilitlenecek. 26 Haziran Cumartesi ve 27 Haziran Pazar saat 16.30’ da Extra Extra Small’ da dev bir eğlence sizleri bekliyor.

Künye :

Extra Extra Small izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı