Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Fear Factor Aksiyon
Fear Factor Aksiyon
Fear Factor Aksiyon


Tarih: 2010-06-27 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yarışma


FEAR FACTOR AKSİYON
Geçtiğimiz hafta ekranları kasıp kavuran korku dolu macera bu hafta yeni sekiz yarışmacıyla birlikte son hızıyla devam ediyor.
2.bölüm:
Bu hafta yarışmacılar izlerken bile başınızı döndürecek yüksekliklere çıkacaklar. Buz gibi sularda ölüm kalım mücadelesi verecekler. Dipsiz karanlıklarda korkularıyla baş etmeye çalışacaklar Onlar tüm zorlu etaplarda hem korkularıyla yüzleşecekler hem de elenmemek uğruna sıkı bir mücadele verecekler. Fear Factor Aksiyon’da başarılı olabilmek için cesaretin sınırlarını sonuna kadar zorlayacaklar.
Görüntüsüyle dahi rakiplerini ürkütmeyi başaran Şahin, eşini geride bırakıp korkularını keşfetmeye gelen ev hanımı Sevgi, ufak tefek görünmesine rağmen sportif olduğunu söyleyen Öykü, yaşıtlarına ve kızına neler başarabileceğini göstermek isteyen Derya, korkularıyla savaşmaya gelen Anıl, zorlu etaplara rağmen kahkahalara boğulacağını söyleyen Tansel, erkeklerden daha güçlü olduğunu iddia eden Gizem bu hafta Fear Factor Aksiyon’da kozlarını paylaşacaklar. Onlar hiç tanımadıkları insanlara canlarını bile teslim etmek zorunda kalacaklar. Korkan ya da başarısız olan bir çift ise Fear Factor Aksiyon’a veda edecek.
Yarışmacıların zorlu mücadelesi sizleri de ekranlara bağlayacak. Korkularınızla yüzleşmeye hazırsanız Pazar akşamı saat 20.00’de Asuman Krause’nin sunumuyla Fear Factor Aksiyon’u sakın kaçırmayın.

Künye :

Fear Factor Aksiyon izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı