Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yaşamdan Dakikalar
Yaşamdan Dakikalar
Yaşamdan Dakikalar


Tarih: 2010-06-27 TV : ATV Saat: 09:30 Tür:Yaşam


Yaşamdan Dakikalar”ın bu haftaki konuğu; bir sohbet üstadı Beyazıt Öztürk
Yaşamın en güzel dakikalarını sıcacık sohbetler eşliğinde, dostlarla paylaşmak için 27 Haziran Pazar günü atv’de “YAŞAMDAN DAKİKALAR”da buluşalım!
YAŞAMDAN DAKİKALAR
Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu, Sunay Akın ve Nebil Özgentürk’ün sohbetiyle gerçekleşen “Yaşamdan Dakikalar”a bu hafta başka bir sohbet üstadı daha konuk oluyor.
Türküleriyle, sohbetiyle ve esprileriyle bu hafta masanın beşinci kişisi ünlü şovmen Beyazıt Öztürk.
Beyaz, değerli müzisyenler Erkan Dedeoğlu, Meşhur Karaali ve Özkan Korkut’un müzikleri eşliğinde “Tadı Yok Sensiz Geçen Ne Baharın Ne Yazın”,“Rüzgar Kırdı Dalımı, “Ellerin Günahı Ne”  şarkılarını söylerken,  "Gemilerde Talim Var" şarkısı hep bir ağızdan söyleniyor.
Oktay Rıfat, ölüm yıl dönümünde “Eski Zaman Aşığı” şiiri ile anılırken, “Halikarnas Balıkçısı” doğumunun 120. yılında kısa bir belgeselle bir kez daha hayat buluyor.
Semih Kaplanoğlu’nun “Bal” filmi, Hıncal Uluç’un “Harbiye Askeri Müzesi”nde gittiği “Artbosphorus” sergisi, Deniz Kültür’ün hazırladığı ve Haşmet Babaoğlu’nun da sesiyle renk kattığı “Sesli Edebiyat”, “Öyküler Sesleniyor” adlı edebiyat dizisinin ikincisi programın  konuşulan konuları arasında yer alıyor.

Künye :

Yaşamdan Dakikalar izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı