Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
24
24
24


Tarih: 2010-06-27 TV : STAR TV Saat: 00:10 Tür:Yabancı Dizi


Star TV ekranlarında gerçek zamanlı bir gerilim: 24
TV dizileri kapsamında bir ilke imza atan ve başrol oyuncusu Kiefer Sutherland ile Altın Küre ödülü, yardımcı oyuncusu Cherry Jones ile Emmy ödülü sahibi 24, Star TV izleyicilerinin nefesleri kesiyor. Her sezonu bir saati anlatan dizinin her bölümünde korkunç bir gerçeği değiştirmeye çalışan bir ajanın teröristlere karşı verdiği inanılmaz mücadele Star TV ekranlarında!
Tamer Karadağlı’nın Jack Bauer’ı, Levent Özdilek’in ise Senatör Palmer’ı seslendireceği dizi her Pazar izleyicileri Star TV ekranlarına davet ediyor.
13.bölüm özeti:
Gaines ve adamları ağaçlık bölgede Bauer’ları aramaktadır. Teri ve Kim su kulesine koşarken, Jack ve Rick de fazla arkalarında değildir.Tony, Jack’e ulaşamadığı için endişelenen Nina’yı teselli etmeye çalışmaktadır. Palmer ve Novick, Ferragamo’nun ölümünden sonra ne yapmaları gerektiği konusunda tartışmaya başlar. Gaines durumu Andre Drazen’e açıkladığında Drazen, Jack’in cesedini istediğini söyler. Jack ve Rick, su kulesine ulaşır ama Teri’yle Kim’i orada bulamazlar.
Palmer, Ferragamo’nun başına gelenleri anlattığında Sherry de Novick gibi, hiçbir şey açıklamamasını önerir. Teri ve Kim’i bir türlü bulamayan Jack, Alberta Green’i arayarak planlarında meydana gelen aksaklıklardan ve geri dönüp onları arama niyetinden söz eder. Teri ve Kim, terk edilmiş bir madenci kulübesi bulur ve oraya saklanır. Tony ve Nina, Jamey Farrell’ın annesi Erica Vasquez’i, banka hesabındaki paralar konusunda sorgulamaktadır. Gaines adamlarıyla konuşurken Jack, telsizden bütün konuşmaları dinlemektedir. Gaines madenci kulübesinde öldürülen adamının cesedini bulur. Jack, Teri ve Kim, su kulesi yakınlarındaki bir göl kenarına gelir. Palmer bölge savcısına itirafta bulunmaya hazırlandığı sırada Carl gelir. Teri ve Kim’i almaya gelen CTU helikopteri yere iner. Jack su kulesine, ailesinin yanına döner. Green, iyi haberi Tony ve Nina’ya da verir.
14.bölüm özeti:
Jack ve ailesi, helikopterle CTU’ya getirilir. Sherry, Palmer’dan Keith ya da George Ferragamo’nun ölümü konularında kimseye bir şey söylememesini ister.Teri ve Kim, klinikte Doktor Kent tarafından karşılanır.Palmer ve Mike Novick, Ferragamo olayını tartışırken Keith bu konuşmanın bir kısmına kulak misafiri olur. Bölge Amiri Ryan Chapelle, Jack’i sorguya çekmek üzere CTU’ya gelir.Jack, Chapelle’e, neler yaptığını, protokolü niçin çiğnediğini anlatır. Yugoslavya’dan yeni gelmiş olan tetikçi Alexis, gizlice Kevin Carroll’ı takip etmektedir. Tony, Palmer olayıyla ilgili gelişmeleri Green’e anlatır ve başkan adayının California’dan ayrılması gerektiğini söyler.
Green Jack’i sorgulamaya gelir; ancak Jack yalnızca karısı ve kızıyla görüştükten sonra işbirliği yapacağını söyler. Keith, annesine Ferragamo cinayetiyle ilgili bildiklerini polise anlatacağını söyleyince Sherry ona engel olur.Green, Teri ve Kim’in bir koruma evine götürülmesi için Nina’ya izin verir.Palmer’ın yardımcısı Elizabeth Nash kampanya ekibinden ayrı olarak otel odasından çıkar.Herkesi şaşırtan bir şey olur ve Palmer CTU’ya gelerek Jack Bauer’la görüşmek istediğini söyler.

Künye :

24 izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı