Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Heroes
Heroes
Heroes


Tarih: 2010-06-27 TV : E2 Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


Heroes
Dördüncü Sezon Başlıyor
Bu sezon Heroes’ta yapılan ve gerçekleşen herşeyin bir bedeli var. Süper kahraman dünyasında kefaret zamanı yaklaştı. Birilerinin yaşanan kayıpların bedelini ödemesi gerek. Ancak tüm kahramanların önce kendi şeytanlarıyla savaşması gerekiyor. 4. sezon bölümleri yeni kahramanlarıyla e2’de başlıyor...
Kahramanlarımızı hatırlayalım...
Nathan Petrelli - Sylar:
Bir önceki sezonda kendi gibilere sırtını çeviren Nathan, hatasının bedelini ödemiş, Sylar tarafından öldürülmüştü. Yeni bir bedene kavuşan Nathan başını daha da büyük bir belaya sokacak.
Matt Parkman:
Sylar ve Nathan’a yaptıklarından sonra karısına ve çocuğuna dönen Matt, bir daha akıl oyunlarına başvurmamaya karar vermişti. Ancak Matt’in hayatı zihnine gömülen bir gerçekle altüst olacak.
Peter Petrelli:
Yeni sezonda geçmişi geride bırakıp yeni bir hayata başlamaya çalışan Peter, Acil Servis’te çalışmaktadır. Geçmişin yükünü taşıyan Peter, yeni bir insan olmak için ne kadar çabalasa da yaşanılanları kafasından atamamaktadır.
Claire Bennet:
Biyolojik babasıyla geçtiğimiz sezon yakınlaşma fırsatı bulan Claire, Sylar’ın öldüğünü sanıyor. Yaşadığı binlerce zorluk ve sıkıntının artık bittiği umuduyla koleje başlayan Claire, dizinin yeni sezonunda normal bir hayata alışmakta zorluk çekecek.
Hiro Nakamura:
Yeni sezona başlarken Hiro’yu ölmeden önce yapmak istediklerinin listesini çıkarırken bulacağız.
Tracy Strauss:
Geçtiğimiz sezon Tracy’yi kelimenin tam anlamıyla parçalara ayrılmış şekilde görmüştük. Ölümden dönmeyi başaran Tracy, dördüncü sezonda intikam peşinde.
Noah Bennet:
Yeni sezonda yalnız göreceğimiz Noah, kızının okul yaşamına alışmasına yardımcı olmaya çalışırken bir yandan da kendi hayatına çeki düzen vermeye çalışacak.
Yeni Karakterler
Karnaval zamanı
Heroes’un en yeni kahramanı Samuel, Prison Break’in T-Bag’i Robert Knepper tarafından canlandırılacak. Robert Knepper’i aslında Prison Break öncesinden tanıyoruz. Zamanında çok ses getiren ve eleştirmenlerce beğenildiği halde reytingler yüzünden ikinci sezonunda sona eren Carnivale’de izlemiştik onu ilk olarak.
Lydia:
Dawn Olivieri’nin canlandırdığı Lydia, dizinin gizemli mekanlarından karnavalda yaşıyor. Lydia, dizinin yeni karakterlerinden Samuel’ın sağ kolu.
Emma Coolidge:
Peter’la aynı hastanede çalışan Emma, duyma özürlü. Emma ve Peter arasında oluşacak dostluk, Peter’ın da sınırlarını zorlamasına sebep olacak.
Gretchen Berg:
Gretchen, Claire’in kolejde tanışacağı yeni arkadaşı.
Millie Houston:
Angela Petrelli’nin eski arkadaşı Millie Houston, canı yanan bir annenin ne kadar ileri gidebileceğini gözler önüne serecek.
4.Sezon nasıl başlıyor?
Gizemli Bir Karnaval ve Cenaze Töreni
Dizinin dördüncü sezonunun ilk bölümü gizemli bir karnavalda düzenlenen cenaze töreniyle açılıyor. Özel güçlerinin neler olduğu henüz bilinmeyen bir adam olan Samuel, karnaval ahalisine aralarına daha çok onlar gibi insanın katılacağını söyler.  Nathan’ın ölümü ve Sylar’ın anılarının yok edilip Nathan’a dönüştürülmesi sonrasında, gerçekten neler oluğ bittiğinden habersiz kahramanlar normal hayatlarına adapte olmaya çalışırlar. Claire yaşıtları gibi koleje başlar. Ando ve Hiro, Hiro’nun sağlığının bozulması üzerine Tokyo’ya döner. Kız kardeşinden bir ofis kiralayan Hiro, telefon hattı kurarak “Kahramanlık” yapmaya devam etmeyi planlar ancak işler pek istediği gibi ilerlemez. Sağlığı da gittikçe bozulmaktadır. Sylar-Nathan dönüşümünden sonra evine ailesinin yanına dönen Matt Parkman, polis memuru olarak çalışmaya başlar. Ancak Nathan’daki değişimin farkında olan Angela onu tekrar görevinin başına çağırır. Peter kendini acil servis görevlisi olarak çalışarak, Suresh’ten aldığı aşırı hızlı ve güçlü olma yeteneklerini kullanıp mümkün olduğunca çok insanın kurtarmaya adar. Özel güçleri olan insanları toplayan birimin ajanlarını tek tek öldüren Tracy, Danko ölmeden rahat yüzü göremeyeceğini düşünmektedir. Noah ona bu konuda yardımcı olur.
4. Sezon 2. Bölümde Neler Olacak?- Zıpla, İt, Düş
Bedenini arayan Sylar, akıl oyunlarını bırakan Matt Parkman’ı rahatsız etmeye başlar. Amacı Matt’in bedenini ve zihnini ele geçirip kendi bedenini bulmaktır. Sandra’nın başka bir adamla birlikte olduğunu öğrenen Noah yeni hayatına alışmaya çalışırken telefon çalar. Arayan Tracy’dir. Danko’nun evinin yolunu tutan Noah, yeni bir sırrı keşfetmek için, Peter’dan yardım ister. Claire, ölü bulduğu oda arkadaşının intihar etmediğini düşünmektedir. Yaşadıkları yüzünden yeni hayatına alışmakta zorluk çeken Claire, yeni ve gizemli bir arkadaş edinir.  Kendini bir anda 14 yıl önce gittiği bir karnavalda bulan Hiro, Samuel’le tanışır.
4. Sezon 3. Bölümde Neler Olacak? - Mürekkep
Peter kahramanca hareketlerinin beklenmedik sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır ve güçlerinin farkında olmayan bir kahramanla karşılaşır (Deanne Bray). Hala kolej hayatına uyum sağlamaya çalışan Claire, özel gücünü açığa çıkarmamanın yolunu bulmak zorundadır.  Bu sırada Samuel, yeni kaybettiği ağabeyi Joseph’in yerine geçecek birini bulmak için sınır tanımaksızın çalışmaktadır. Matt, onu sürekli oyuna getirmeye uğraşan Sylar’la baş etmenin yollarını arar.

Künye :

Heroes izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı