Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yeni Enerji
Yeni Enerji
Yeni Enerji


Tarih: 2010-06-27 TV : TV8 Saat: 09:30 Tür:Yaşam


YENİ ENERJİ
tv8’de Hayatınızı değiştirecek yepyeni bir program başlıyor: “Yeni Enerji
Yaşam Koçu Seda Diker, Pazar sabahları tv8’de sunacağı ‘Yeni Enerji’ programında dilediğiniz yaşamın kapılarını açıyor…
Çok yakında aşkı bulacak, kilolarınızdan kurtulacak, mevcut ilişkinizi iyileştirecek, paraya kavuşacak, kısacası hayatınızı istediğiniz şekilde yeniden yönlendireceksiniz. Nasıl mı? Yeni Enerji ile…
Yaklaşık 8 yıldır Amerika ve Türkiye’de Yaşam Koçluğu konusunda, aralarında farklı sektörlerden önemli isimlerin de bulunduğu pek çok kişiye danışmanlık yapan Seda Diker, programında çeşitli uzmanların ve renkli simaların yanı sıra danışmanlık yaparak hayatlarının akışını değiştirdiği ünlü konuklarını da ağırlayacak.
Farklı sektörlerden ünlü konukların ağırlanacağı programda ,konukların yaşadıkları tecrübeler paylaşılacak. Sokak röportajlarının da yer alacağı programda Seda Diker ayrıca izleyiciler tarafından gönderilecek e-maillerden seçtiği bir izleyenin bilinçaltı analizini yapacak. Ve hatta izleyen arzu ederse programda konuk olabilecek.
27 Haziran Pazar günü Yeni Enerji’nin ilk program konuğu sevilen başarılı sunucu Burcu Esmersoy… Programda erkeklerin ve kadınların karşı cinse bakışları, karşı cinste ne gibi özellikler aradıkları, ilişkilerin bilinçaltı ile nasıl etkilendiği konuşuluyor. Esmersoy, İtalyan asıllı eski eşi ve yeni ilişkisi ile ilgili ilk defa Seda Diker’e açıklamalar yapıyor.

Künye :

Yeni Enerji izle -> TV8 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı