Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
24
24
24


Tarih: 2010-06-27 TV : CNBC-E Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


 ‘24
YENİ GÜN
BU HAFTA NELER OLACAK?
Polis, Dana’nın cesedini bulup, Cole’u tutuklar ve Pillar’ın isteğiyle sorgu için CTU’ya yollar. Jack, Dana’dan aldığı görüntüleri izler ve Jim Ricker’a yollayarak, görüntüdeki adamın kimliğini belirlemesini ister. Pillar, CTU’yu bütünüyle Jack’i yakalamak için seferber etmiştir. Chloe bir terslik olduğundan şüphelenir. Bunu Arlo’ya anlatır ama Arlo ilgi göstermez.  
Jack, Ricker’ın yanına gider. Olanları anlatır ama Ricker onun bir şeyler sakladığını sezmiştir. Videodaki adamın Pavel Tokarev olduğunu söyler. Jack, Tokarev’i bulmak için arayıp, Meredith Reed’den yardım ister. Buluşmaya karar verirler.  
Pillar, Cole’u sorguya çeker ama bilgi alamaz. Eden o esnada Pillar’ı arar ve Meredith Reed’e gelen şüpheli bir telefonun Arlo tarafından belirlendiğini bildirir.  Pillar, buluşma noktasına bir Rus timi yollar. 
Chloe tüm bu gelişmelerden ciddi şekilde şüphelenir. Belirlenen telefon görüşmesine dair dosyalara da ulaşamayınca konunun Jack’le ilgili olduğunu anlar. Arlo’dan yardım ister. Arlo nihayet yardım etmeye ikna olur. Chloe nezarette tutulan Cole ile görüşebilsin diye güvenlik kamera sisteminde boşluk yaratır. Cole bilgi vermeye yanaşmaz. Ama Jack’in birilerinden yardım gördüğünü belirtir. Chloe, Jack’in bilinen tüm iş ortaklarının listesini hazırlaması için Arlo’ya talimat verir.
Başkan Taylor endişeli bir şekilde Dalia Hassan ile barış müzakerelerini yürütmektedir. Logan’ın kendisiyle görüşür ve Jack’in aranan kanıtı ele geçirdiğini ama “icabına bakılacağını” söyler. Karşılığında da Başkan Taylor’ın kendisine verdiği sözü hatırlatır ve katkılarının kamuoyuna duyurulmasını ister.

Künye :

24 izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı