Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Smallville
Smallville
Smallville


Tarih: 2010-06-27 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Clark Kent, Superman Olma Yolunda Adım Adım 
 “Smallville
Her efsanenin bir başlangıcı vardır. Superman’den önce de Clark Kent adında genç bir adam vardı. “Smallville” izleyenleri her Pazar gecesi Clark Kent’in kimlik arayışına girdiği gençlik yıllarına götürüyor.
Dizinin sekizinci sezonunda Clark bir çok yol ayrımına gelecek ve hiç olmadığı kadar efsanenin süper kahramanı olmaya yaklaşacak. Geçtiğimiz sezonun sonunda Chloe, tam da Jimmy Olsen’ın evlenme teklifine cevap verecekken, federal veri bankasını hack’lediği için tutuklanmıştı. Lana, bir video kaydıyla Clark’a, Smallville’den ayrılacağını ve onun da hayatından sonsuza dek çıkacağını söylemişti. Clark ve ebedi düşmanı Lex Luther tüm kozlarını ortaya koyup, yüzleşmişlerdi. Yıllarca saklanan sırlar su üstüne çıkmış, Clark’ın eski bir arkadaşı, onun uzaylı kökleri hakkındaki gerçeği öğrenmişti.
BU HAFTA NELER OLACAK?
Zatanna isimli gizemli sihirbaz Chloe’nin doğumgünü partisinde, doğumgünü kızının Lois gibi olma dileğini yerine getirip, ikilinin birbirlerinin bedenine girmesini sağlar. Clark’ın da dileğini yerine getirmeyi başarması, Clark’ın güçlerini kaybetmesine neden olur. Zatanna, babasının ruhunu çağırabilmek için onun büyü kitabını aramaktadır.
Dizinin bu bölümünde Zatanna’yı genç yıldız SERINDA SWAN canlandıracak.

Künye :

Smallville izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı