Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Cümbür Cemaat Aile
Cümbür Cemaat Aile
Cümbür Cemaat Aile


Tarih: 2010-07-10 TV : STAR TV Saat: 20:15 Tür:Yerli Dizi


CÜMBÜR CEMAAT AİLE
“Çocuklar hiçbir zaman büyümezler” sloganıyla yola çıkan Cümbür Cemaat, bir ailenin etrafında gelişen sorunları, olayları ve yaşanan aşkları mizahi bir dille aktarıyor. 
Başrollerini deneyimli oyuncu Ahmet Gülhan, “Kurtlar Vadisi”nin “Muro”su olarak tanıdığımız Mustafa Üstündağ, Mahir İpek, Nihal Yalçın, Gülden Avşaroğlu, Gülümser Gülhan, Aşkın Şenol ve “En Son Babalar Duyar” dizisinden hatırladığımız Ali Erkazan’ın oynadığı Cümbür Cemaat Aile “Final” bölümüyle bu akşam Star’da…
15.Bölüm Özet
İsmet kaçırma olayından sonra Kenan ve Yavuz’a bağırır. Şefkat’in öğrendiğinde bu duruma çok üzüleceğini söyler. Kenan ve Yavuz da İsmete babalık görevini yerine getirmediğini söyler, tartışırlar. Bu sırada İsmet kalp krizi geçirir. Apar topar hastaneye kaldırılır. Bu durumu Şefkatten saklarlar. Rahime, Öykü, Kenan, Yavuz ve Ayşegül annelerinden gizli hastaneye gidip gelirler. İsmet in durumu kritiktir. Bir şekilde Şefkat durumu öğrenir, hastaneye gelir. Kendisinden bu durumu sakladıkları için çocuklarına çok kızar. Eğer babalarına bir şey olsaydı onları affetmeyeceğini söyler. Diğer taraftan fikri kaçmıştır. Sarp çok üzülür. Babasının yüklü miktarda borcu olduğu için kaçtığını öğrenir eve haciz gelir. Eşyaların hepsi gider. Zeynep de bu durumda İngiltere’ye geri gideceğini okula devam edeceğini söyler.

Künye :

YAPIMCI        :Plato Film – Sinan Çetin / 2010
PROJE TASARIM    :Fırat Parlak
YÖNETMEN        :Uğur Yağcıoğlu
SENARYO        : Fırat Doğu Parlak, Arzu Birol ve Uğur Yağcıoğlu
KİM-KİMDİR: İsmet Bey(Ahmet Gülhan), Kenan (Mustafa Üstündağ), Ayşegül(Gülden Avşaroğlu), Yavuz ( Mahir İpek ), Rahime  (Nihal Yalçın), Fikri (Ali Erkazan), Sarp (Alpay Atalan), Öykü (Cansu Koç), 1.Çırak (Aşkın Şenol) 


Cümbür Cemaat Aile izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı