Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gizemli Geçmiş
Gizemli Geçmiş
Gizemli Geçmiş


Tarih: 2010-07-10 TV : TV8 Saat: 23:30 Tür:Yabancı Sinema


GİZEMLİ GEÇMİŞ
(BROKEN THREAD)
Ram adında Hintli asıllı İngiliz bir işadamı, maskeli bir kadın hakkında son derece canlı ve korkutucu kabuslar görmektedir. Kocasının akıl sağlığından endişe eden Jenny ise oğulları Sammy’ye babasının durumunu belli etmemek için her şeyi yapmaktadır.
Aynı anlarda, Ram’in Hindiatan’da yaşayan yaşlı babası Dasa da ruhsal bir bunalım içindedir. Yaşlı adam sonunda çaresiz kalarak bir din adamı olan Vasishtha’ya bu konuda ne yapabileceğini sorar. Adam ona, oğlu Ram’ı Hindistan’a çağırmasının ve ona gerçeği anlatmasının zamanı geldiğini söyler. Ne var ki, Dasa’nın kalbi bu stresi kaldıramaz ve adam kalp krizi geçirerek ölür. Ram ve Jenny, Dasa’nın cenazesi için Hindistan’a giderler. Vasishtha, onları karşılar ve Ram’a, artık babası olmadığı için geçmişe dair acılarının artacağı uyarısında bulunarak muska olarak kullanılan düğümlü kutsal ipliğini takmasını ister. Kutsal adamın önerisine kulak asmayan ve geçmişe dair hiç bir şey hatırlamayan Ram, bu tavsiyeye uymaz. Jenny ise, kocasını Vasashtha’nın Himalayalardaki tapınağına gitmeye ikna eder. Burada Vasishtha Ram’ı, içsel bir yolculuğa çıkartır ve Ram, babasının onun için büyük bir fedakarlıkta bulunduğunu öğrenir. Bu arada, Jenny, kocasının genç ve çok güzel bir kadınla birlikte çekilmiş fotoğraflarını bulur ve onu, kendi hakkındaki gerçeği yalnız başına keşfetmesi için Hindistan’da bırakarak İngiltere’ye geri döner.
Lily adındaki kadın ortaya çıkıp ta, ona geçmişi hatırlatınca, Ram’ın, hem hayatını hem kendi akıl sağlığını hem de ailesinin bütünlüğünü korumak için kolları sıvaması gerekecektir.

Künye :

Orijinal Adı        :    Broken Thread
Yönetmen        :      Mahesh Mathai 
Oyuncular        :     Linus Roache, Saffron Burrows , Andrea Corr , Roshan Seth , Prem Chopra, Jack O’Connor, Luke Aikman
Yapım            :         İngiltere 2007 Gerilim
Yayın tarihi        :    10 Temmuz Cumartesi 23:30


Gizemli Geçmiş izle -> TV8 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı