Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Serdem’in Mutfağı
Serdem’in Mutfağı
Serdem’in Mutfağı


Tarih: 2010-07-10 TV : KANAL7 Saat: 15:00 Tür:Yaşam


SAĞLIKLI VE MUTLU BİR YAŞAMIN SIRLARI
SERDEM’İN MUTFAĞI’NDA
Serdem Coşkun’un sunduğu Serdem’in Mutfağı programına bu hafta Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Hacı Kutlu ve Aktar Hüseyin Ermiş konuk oluyor. Ayrıca programda Adana’ya özel yöresel yemekler canlı yayında yapılıyor ve izleyenlerin beğenisine sunuluyor.
Serdem’in Mutfağı’nda her hafta sağlıklı yaşama dair uzman görüşleri, şarkılar türküler ve güzel yemek yapmanın sırları paylaşılıyor. Serdem Coşkun’un sunduğu Serdem’in Mutfağı’nda bir yandan lezzetli yemekler yapılırken bir yandan konuk sanatçıların güzel şarkıları izleyenlerle birlikte oluyor. Programda bugün Aktar Hüseyin Ermiş hangi bitkilerin ne tür hastalıklara iyi geldiğini izleyenlere aktarıyor. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Hacı Kutlu da ortopedik sorunlar hakkında izleyenlerden gelen soruları canlı yayında cevaplandırıyor. Programda Adana’nın dillere destan olan meşhur yemeklerini de tanıma fırsatı bulacaksınız.
Serdem’in Mutfağı Cumartesi-Pazar günleri ilginç sürprizleri, leziz yemekleri ve sevilen sanatçı konuklarıyla 15.00’te Kanal 7 ekranlarında.

Künye :

Serdem’in Mutfağı izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı