Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Heroes
Heroes
Heroes


Tarih: 2010-07-11 TV : E2 Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


Heroes
Dördüncü Sezon Başlıyor
Bu sezon Heroes’ta yapılan ve gerçekleşen herşeyin bir bedeli var. Süper kahraman dünyasında kefaret zamanı yaklaştı. Birilerinin yaşanan kayıpların bedelini ödemesi gerek. Ancak tüm kahramanların önce kendi şeytanlarıyla savaşması gerekiyor. 4. sezon bölümleri yeni kahramanlarıyla e2’de devam ediyor...
4. Sezon 7. Bölümde Neler Olacak?- Yabancı Cezbedici
Polisler Jeremy’yi sadece ailesinden birine teslim edebileceklerini söyleyince Noah, Jeremy’nin “Tracy teyzesi”ni çağırır. Samuel Tracy’yi, Jeremy’yi karnavala getirmesi gerektiğine ikna etmeye çalışır. Ona bir pusula verir ve “yuvaya” onu kullanarak dönebileceğini söyler. Noah ve Tracy, Jeremy’yi karakoldan çıkarırken öfkeli kalabalık toplanır. Jeremy kendini kaybeder ve birini öldürür. Bir şerif yardımcısı müdahale eder, Jeremy’yi pikap kamyonetine zincirler ve onu yolda ölümüne sürükler.
4. Sezon 8. Bölümde Neler Olacak?- Bir Zamanlar Teksas
Hala hastane geceliğiyle dolaşan Hiro, üç yıl öncesine gitmiş, kendini Midland, Teksas’taki Burnt Toast Lokantası’nın önünde bulmuştur. Hayatının aşkı garson kız Charlie Andrews’ü gördüğüne çok sevinen Hiro onu Sylar tarafından öldürülmekten kurtarmaya kararlıdır. Samuel ortaya çıkar ve Hiro’yu Kelebek Etkisi konusunda uyarır. Zaman-uzay sürekliliğini bozmamak için çok dikkatli hareket etmelidir. Hiro, Sylar’la anlaşır: Sylar, Charlie’nin damarlarındaki pıhtıyı alacak ve hayatını kurtaracaktır. Hiro da Sylar’a geleceğinden haber verecektir. Charlie’nin hayatı kurtulur.
4. Sezon 9. Bölümde Neler Olacak? – Gölge Dövüşü
New York’ta büyük bir tren kazası olur. Peter var gücüyle, elinden geldiğince çok insanı kurtarmaya çalışmaktadır. Ancak, bir sorun vardır. Her iyileştirdiği insan, enerjisinden götürmektedir. Ortamdaki kaosa rağmen Emma gücünü toplar ve tıbbi becerisini kullanarak küçük bir kızın hayatını kurtarır. Daha sonra da Peter’a, kendi yeğenini boğulmaktan kurtaramadığını, bu yüzden tıp fakültesini bıraktığını anlatır. Artık okula dönme zamanı gelmiştir.

Künye :

Heroes izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı