Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Geniş Aile
Geniş Aile
Geniş Aile


Tarih: 2010-07-13 TV : KANAL D Saat: 20:15 Tür:Yerli Dizi


KURUMSAL İLETİŞİM DEPARTMANI              
Cevahir’e ağabey geliyor
Kanal D’nin başrollerinde; Ufuk Özkan, Zuhal Topal, Rasim Öztekin, Mine Teber, Fırat Tanış, İlker Ayrık, Bihter Dinçel, Ceren Bozoğlu, Halit Akçatepe ve Tanju Tuncel’in oynadıkları sevilen dizisi “Geniş Aile” tekrar bölümü ile ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; kuruyemiş dükkanına, Kuddusi’nin oğlu olduğunu iddia eden genç bir adam geliyor. Ardından da ortalık şenleniyor.
Kuddusi, Cevahir’in faydasızlıklarından yakınırken, dükkana gelen genç bir adam, Kuddusi’nin kendisinin babası olduğunu iddia eder. Askerliğini Manisa’da yapan Kuddusi’nin yıllar önce Gülbahar hemşire ile olan ilişkisinden bir oğlu olmuştur. Öğrendiği bu gerçek karşısında Kuddusi ne yapacağını şaşırır. Cevahir de öyle. Olay evde duyulunca kızılca kıyamet kopar. Muazzez’in dili tutulur. Kuddusi olayı doğrulatmak için Gülbahar’ın peşine düşer. Cevahir ise abisi Cihangir’i hemen benimser. Mahallede birlikte takılırlar. Cihangir iş güç sahibi ve Cevahir’in tam tersi bir karakterdir. Bu şok gelişme mahallede bomba etkisi yaratır. Cihangir’in artan popülerliği Cevahir’i alarma geçirir. Hatta iş Cevahir-Koyu Bilal ittifakına kadar gider. Mürsel ise doğacak çocuğu için ekstra kazançlar peşindedir ve bir dershanede müdürden gizli işe başlar. Okulda burs kazanan Zekai de aldığı parayı hava atmak için kullanınca başı derde girer.

Künye :

Yapım            : D Productions
Dramalar Koordinatör    : Lale Eren
Uygulayıcı Yapımcı    : Ahmet Kayımtu
Yönetmen        : Ömer Uğur
Senaryo        : Cüneyt İnay - Kamuran Süner
Müzik            : Cem Erman
Oyuncular        : Cevahir (Ufuk Özkan), Şuküfe (Zuhal Topal), Kuddusi (Rasim Öztekin), Muazzez (Mine Teber), Koyu Bilal (Fırat Tanış), Mürsel (İlker Ayrık), Nazan (Bihter Dinçel), Sevim (Yeşim Ceren Bozoğlu), Devir (Mustafa Uzunyılmaz), Zekai (Bora Akkaş), Pırıl (Gizem Akman), Ulvi (Bülent Çolak), Saltuk (Esvet Şahin), Kunter (Ahmet Akın Canalioğlu), Müfit (Ahmet Sarsılmaz) ve Nadir (Halit Akçatepe) ve Hafize (Tanju Tuncel)


Geniş Aile izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı