Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Patito Feo
Patito Feo
Patito Feo


Tarih: 2010-07-19 TV : ATV Saat: 09:20 Tür:Yabancı Dizi


“Kızlar ve anneleri için birlikte izlenecek en güzel hikaye…”
Güney Afrika, İspanya, sonra da İtalya’yı, kasıp kavuran gençlik dizisi “PATİTO FEO”, 19 Temmuz Pazartesi’nden itibaren hafta içi her gün atv’de!
PATİTO FEO
KONU:
Patito Feo (Ugly Duckling) takma adı Patito olan 13 yaşındaki Patricia Castro’nun (Laura Natalia Esquivel) hikayesini anlatıyor. Diş telleri, büyük gözlükleri ve örgülü saçlarıyla tam bir çirkin ördek yavrusu olan Patito ile onu tek başına büyüten annesi Carmen (Griselda Siciliani); Patito’nun rahatsızlığı nedeniyle yaşadıkları kasabadan ayrılıp, daha iyi bir tedavi için büyük şehre gelirler. Sevimli ama bir o kadar da sakar Patito’nun yolu, hastane müdürü Leandro (Juan Darthes) ile kesişir. Anne kız, tüm eşyalarını ve paralarını hastanede çaldırınca, evlenmek üzere olan Leandro onlara evini açar. Çünkü genç adam ve Patito’nun annesi Carmen birbirlerini çok eskilerden tanıyorlardır. Leandro’nun nişanlısı bitişikteki evde oturmaktadır ve şımarık kızı Antonella(Brenda Asnicar), Patito’dan hiç hoşlanmamıştır. Anne kız, hayatlarına yeni giren ve Leandro’yu ellerinden almak üzere olan bu ikiliden kurtulmanın yollarını ararken Patito, Antonella’nın okulunda ve evde herkesin kalbini çoktan kazanmıştır...
Harika şarkı söyleyen Patito’nun hikayesinin sonunda neler olacağını herkes merak ediyor; Babasını bulacak mı? Ünlü bir şarkıcı olacak mı? Mathias’ın kalbini kazanacak mı? Ve… Sonsuza kadar mutlu yaşayacak mı?
Patito bize gerçek güzelliğin ne olduğunu gösterecek…
1. Bölüm Özeti:
Bariloche, Arjantin’de yaşayan Patito ve annesi Carmen, küçük kızın rahatsızlığı sebebiyle, Buenos Aires’e gitmek zorunda kalır. Yolculuk sırasında Patito, her zaman yaptığı gibi annesine babası hakkında sorular sormaya başlar, çünkü onu hiç görmemiştir. Öte yandan Buenos Aires’te Leandro, Doktorlar Günü’nü kutlamaktadır. Hemen bitişiğinde oturan nişanlısı Blanca ise, kayınvalidesinin kendisine hediye ettiği, çok değerli bir aile yadigarı yüzüğün büyüsüne kapılmıştır. Çünkü Leandro gibi zengin ve yakışıklı bir doktorla evlenmek için, iki arkadaşı ile birlikte tüm paralarını ortaya koyup rol yapmaktadırlar. Blanca gerçekte zengin ve asil bir aileden gelmemektedir. Kızı Antonella ise, okulun en popüler kızlarından biridir ve yapılacak şarkı yarışmasında, grubun lideri olmak için, diğer kızlarla bir kavgaya tutuşmuştur. Ama şansına, okulun müdürü, üvey babası Leandro’nun annesi Ines’tir. Bu yüzden her kavgadan hep galip çıkmaktadır.
Fakat sürüp giden bu hayat, Patito ve Carmen’in gelişiyle değişmek üzeredir. Çünkü küçük kızın rahatsızlığı için, anne-kız, Leandro’nun müdürü olduğu hastaneye gider ve kader birden ağlarını örer. Patito ve Leandro bir kaza sonucu tanışırlar, tam bu sırada tüm parası hastanede çalınan Carmen ise, kızının yanında Leandro’yu görünce çok şaşırır. Çünkü Leandro ve Carmen çok eskiden birbirlerini tanıyorlardır. Anne-kız’ın durumunu öğrenen genç adam onları bu halde bırakamaz ve evine davet eder. Evdeki herkesi huzursuz eden bu karar, hepsinin yeni hayatı için çok büyük bir başlangıç olacaktır.

Künye :

Yapım Yılı        : 2007
Yönetmen        : Jorge Montero
Senaryo        : Marcela Citterio, Mario Schajiris
Türü            : Gençlik / Dram / Komedi
Oyuncular        : Laura Natalia Esquivel (Patito), Juan Darthes (Leandro), Griselda Siciliani (Carmen), Gloria Carra (Blanca), Brenda Asnicar (Antonella), Gaston Soffritti (Matias), Thelma Fardin (Josefina), Maria Sol Berecoechea (Sol)


Patito Feo izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı