Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İbo Show
İbo Show
İbo Show


Tarih: 2007-04-22 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Talk Show


İbo Show
Yeni Bölüm
22 Nisan Pazar 20:00'de
 
 
Milyonların sevgilisi İbrahim Tatlıses "İBO SHOW"la yine fırtınalar estirecek! İmparator Tatlıses'in çeşitli süprizleriyle renk katacağı İbo Show'da üç büyük ses biraraya gelecek ve "İBO SHOW" izleyicilerine muhteşem bir müzik ziyafeti yaşatacak! Bu doyumsuz sohbeti, müzik ziyafetini ve şok açıklamaları kaçırmamak için Pazar akşamı Atv'ye bekliyoruz!
 
PROGRAM ÖZETİ:

"İBO SHOW"da bu Pazar yine yer yerinden oynayacak! Müziğin, sohbetin, eğlencenin en doyumsuzu yine Atv'de, "İBO SHOW"da olacak! 
Kıyafetleri, şarkıları ve danslarıyla büyük hayranlık toplayan müziğin asi isimleri Cankan ve genç kızların yeni sevgilisi Murat Boz en popüler şarkılarıyla canlı canlı "İBO SHOW"da olacaklar!
Bu hafta "İBO SHOW"da tansiyonu yüksek tartışmalar da eksik olmayacak. Magazin dünyasının en çok konuşulan ismi Şenay Düdek gündemdeki magazin olaylarını sivri üslubuyla değerlendirecek. Bir diğer sivri dilli şöhret Ela da, Profesyonel yarışmasından sonra yaşadıklarını ve şarkılarını "İBO SHOW" izleyicileri ile paylaşacak.
Canlı yayında titreyen koltuğa oturacak ünlülerin birbirinden komik görüntüleri, Didem'in muhteşem oryantal şovu ve birbirinden keyifli sürprizlerle renklenecek "İBO SHOW"u sakın kaçırmayın!

Künye :

İbo Show izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı