Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Heroes
Heroes
Heroes


Tarih: 2010-08-08 TV : E2 Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


Heroes
Dördüncü Sezon Finali
4. Sezon 19. Bölümde – Sezon Finalinde Neler Olacak?- Cesur Yeni Dünya
Eli, Matt’in evine gelir. Amacı Peter’la Sylar’ın Samuel’i bulmasını engellemektir. Neyse ki Peter ve Sylar klonlara üstün gelip asıl Eli’ı bayıltmayı başarır. Matt yine de Sylar’a güvenmek istemez. Ama zihnine girdikten sonra, kabusunun içine hapsolduğu beş yıl içinde tövbe ettiğine ikna olur. Bu arada toprak altına gömülen karavanda oksijen tükenmeye başlar. Ölmekte olan Noah, Claire’den, yeteneğini gizlemeye devam edeceğine dair söz alır. Tam hiç umut kalmadığını düşündükleri sırada Tracy imdada yetişir. Lauren yukarıda, onları artık Central Park’ta bulunan Karnaval’a götürmek için helikopterle beklemektedir. Samuel’in planı işlemeye başlamıştır.
Doyle’un kontrolü altında olan Emma çello çalarak kalabalıkları o bölgeye çeker. Samuel en büyük geceleri olacağını söylediği gece için çevresindekileri coşturmuştur ama Edgar şüphelenir. Noah’ı bulduğunda, amaçlarının aynı olduğunu anlar. Sylar Emma’yı kurtarmaya çalışır. Claire arkaya geçerek karnavaldakilere Samuel’in onlardan güç aldığını ve toplanan kalabalığı öldürmeyi amaçladığını açıklar. Edgar, Noah ve Eli birlikte çalışarak Samuel’in Joseph ve Lydia’nın katili olduğunu ifşa edince karnavalcılar ikna olur ve kaçmaya başlar. Öfkelenen Samuel deprem ve panik başlatmak için sahneye çıkar. Peter harekete geçip sahnede Samuel’e saldırır. Gücünü ele geçirerek toprağı dengelemeye çalışır. Noah, Hiro’yu çağırıp karnavalcıları güvenli bir yere ışınlamasını ister. Karnaval boşaltılınca Samuel güçsüz kalır. Her şey bitmiştir.
Cilt 6: Yeni, cesur bir dünya başlarken Samuel “eski bir dostu” tarafından uzaklara götürülür. Lauren bir basın toplantısı düzenler ve yaşananların gaz kaçağından kaynaklandığını açıklar. Muhabirler Noah ve Claire’in etrafına toplanınca Claire, onlara kameraları kendine çevirmelerini söyler. Babasının kalbini kırmayı göze alan Claire dönme dolabın tepesine çıkar ve atlar ve tüm dünyanın gözleri önünde iyileşir.

Künye :

Heroes izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı