Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Patito Feo
Patito Feo
Patito Feo


Tarih: 2010-08-28 TV : ATV Saat: 08:30 Tür:Yabancı Dizi


“EN GÜZEL HİKAYE…”
Güney Amerika, İspanya, İtalya sonra da Portekiz’i kasıp kavuran gençlik dizisi “PATİTO FEO” atv’de!
PATİTO FEO
32. Bölüm Özeti:
Pedro’nun, Antonella için albüm yapacağını duyan Josefina, bu haberi Patito ve Tamara ile de paylaşır. Ama ona göre Pedro bunu sadece, Ines’i mutlu etmek için yapmaktadır. Diğer yandan, Matias’ın maçta attığı goller, TV’de haber olur ve babası Roberto, kendisinden saklanan bu gerçeği öğrenir. Roberto’nun gidip kulübü ve teknik direktörü tehdit etmesi, sadece Matias için zor günlerin başlangıcıdır. Ama Antonella, Roberto’ya her şeyi anlatanın Patito olduğunu söyleyince, küçük kız da bu öfkeden nasibini alır. Josefina ile daha da yakınlaşan Guido, Alan’dan dolayı vicdan azabı çekmektedir. Ama Josefina’nın başka büyük bir sıkıntısı vardır: Babası Matias’ı New York’a gönderecektir!
33. Bölüm Özeti:
Carmen ve Andres’in ilişkisi, Andres’in Carmen’i çok da iyi tanımamasından dolayı garip bir hal alır. Carmen bu duruma üzülmektedir ama Leandro’yu düşünmekten de vazgeçememektedir. Çünkü yeni başlayan bu ilişki ona, yıllar önce Leandro ile yaşadıklarını hatırlatmaktadır. Aynı şeyler Leandro için de geçerlidir. Ama o Carmen ve Andres arasında yaşananları artık kabullenmiştir. Patito ise çok üzgündür. Matias ona hiçbir açıklama imkanı tanımıyor ve hatta yüzüne bile bakmıyordur. Arkadaşının ve kardeşinin bu üzüntüsünü gören Josefina duruma el koymaya karar verir. Bakalım Patito’nun heyecanı, tüm gerçeği Matias’a anlatmasını engelleyecek midir?

Künye :

Yapım Yılı        : 2007
Yönetmen        : Jorge Montero
Senaryo        : Marcela Citterio, Mario Schajiris
Türü            : Gençlik / Dram / Komedi
Oyuncular        : Laura Natalia Esquivel (Patito), Juan Darthes (Leandro), Griselda Siciliani (Carmen), Gloria Carra (Blanca), Brenda Asnicar (Antonella), Gaston Soffritti (Matias), Thelma Fardin (Josefina), Maria Sol Berecoechea (Sol)


Patito Feo izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı