Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar


Tarih: 2010-08-28 TV : STAR TV Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


 “KÜÇÜK KADINLAR”
Onlar Küçük Kadınlar.
Onlar güçlüler, onlar vazgeçmeyecekler ve onlar ne pahasına olursa olsun düşmemek için hayatla elele mücadele edecek, hep birlikte “büyüyecekler.”
Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Hakan Arslan’ın yaptığı senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı, başrollerinde Özge Borak, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar, Ali İl, Kıvanç Kasabalı, Birsen Dürülü, Tansu Taşanlar ve Nur Hayat Boz’un paylaştığı “Küçük Kadınlar”  93. bölümü ile yeni saatinde bu akşam Star TV’de!
ÖZLEM BİTİYOR!
Aradan iki yıl geçmiştir. Kayıplar ve ayrılıklarla dolu peş peşe geçen ayların ardından nihayet Yeliz, ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden taburcu olmaya hazırdır. Ancak gerçek dünyaya geri dönerken yaraları hala taze olan genç kızı olaylar derinden sarsacaktır.
93.bölüm:
Yeliz’i hastaneden çıkarırlar ama durumu hassastır. O nedenle Cansu’nun 2 yıldır kayıp olduğunu ondan saklarlar. Hulusi Bey’in yokluğu da Başta Eylül ve Bade olmak üzere herkesi derinden etkilemiştir. Master yapmak için Almanya’ya giden Ali, Eylül ile ilişkisini inişli çıkışlı da olsa bir şekilde sürdürmeye çalışır.  Kendini işe veren Armi’nin iş yerinde herkesten sakladığı bir sırrı vardır. Zamanı gelince bunu kız kardeşleri ile de paylaşacaktır ama henüz hazır değildir. Cansu ise çocukları çeşitli suçlara alet ederek onları sömüren kötü bir adamın elinde tutsaktır. Birçok kez kaçmaya teşebbüs etse de başaramamıştır. Çocuklar arasında mimlenen Cansu, ablalarının onu yeterince aramadığını ve gözden çıkardığını düşünmektedir. Hulki’den az miktarda para kalan Yeliz, aldığı ile vakit kaybetmeden evi yeniden dekore etmeye başlar.  Bade ise yardım etmek isterken Yeliz’e ağzından Cansu ile ilgili laflar kaçarınca ortalık fena karışır. Binbir güçlükle sakinleştirilen Yeliz’in aklına Cansu’yu bulmak için bir fikir gelir ve bu fikre sıkıca tutunur. Ancak Yeliz’in bu yeni girişimi Cansu’nun hayatını tehlikeye atar. Ali’nin ise Eylül’e büyük bir sürprizi vardır.

Künye :

Yapım                : D Productions
Dramalar Koordinatörü    : Lale Eren
Yönetmen            : Hakan Arslan
Müzik                : Cem Yıldız               
Senaryo            : Deniz Akçay
Oyuncular            : Eylül (Özge Borak), Hande Soral(Armağan Gezici), Fulya Zenginer(Yeliz Gezici), Elit İşcan(Bilge Gezici), Selin Ilgar(Cansu Gezici), Ali İl(Ali Sezek), Ozan(Kıvanç Kasabalı), Birsen Dürülü(Bade Yenice), Ceyhun( Tansu Taşanlar), Asiye(Nur Hayat Boz)


Küçük Kadınlar izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı