Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
24
24
24


Tarih: 2010-08-29 TV : E2 Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


57 Kez Emmy Adayı
24
Bu sezon 150. bölümünü kutlayan 24 toplam 57 kez Emmy ödülüne aday gösterildi. 24, En İyi Drama Dizisi dalında (2006) ve Kiefer Sutherland ise drama dizilerinde En İyi Erkek Oyuncu dalında (2006) Emmy ödülü kazandı. 6. Sezon yine Kiefer Sutherland’ın altıncı kez ve yardımcı oyuncu dalında Jean Smart’ın da ikinci kez ödüle aday gösterilmesini sağladı. Gerçek zamanlı, aksiyon bombası 24 8. Gün ile e2 ekranında... 
8. Gün 7. Bölüm
Başkan Taylor’ın Birleşmiş Milletlerde yaptığı konuşma sayesinde imzacı ülkelerin hepsi, barış sürecinde ve kopmadan kalırlar. Fakat İngiliz Büyükelçisi Dalton, ayrıntıları öğrenmek için ısrar eder. Taylor, ele geçirilmemiş nükleer malzemeler konusunu özel olarak ona anlatır. Jack bu esnada Lugo’nun arabasında arka koltukta yol almaktadır. Cole’u arar ve desteğe ihtiyacı olmadığını bildirir. Arlo tam da Jack’i hava keşif görüntülerinden izlerken Dana’ya tuhaf bir telefon daha gelir. Polis emanetinden para çalmak üzere olan Kevin aramaktadır. Arlo, şüphelerini Chloe’ye açar. Dana’nın Cole’u aldattığını düşünmektedir. Chloe ise ona kuruntu yaptığını ve hemen brifing için Hastings’in odasına gitmesini söyler. Jack, Vladimir’in araba tamirhanesine ulaşır. Renee’yle yalnız konuşmak istediğini söyler. Renee, operasyondan ayrılmayı kabul etmez. Çünkü Vlad henüz Jack’e güvenmemektedir. Jack, tekrar yanına dönünce Vlad’in Renee’ye sarkıntılık etmesini öfkeyle izler.   
8. Gün 8. Bölüm
Nick’le birlikte striptiz kulübüne eğlenmeye gitmiş olan Kevin, mesaisine dönmüş olan Dana’yı telefonla arar. Gitmeye niyeti olmadığını ve birlikte iş yapmak üzere kalacağını açıklar. Nick telefonu kapıp, Dana’yı tehdit eder. Bir de Arlo gelip, Cole’u başkalarıyla aldattığını söyleyerek Dana’yı suçlayınca işler hepten karışır. Arlo, gerekirse bunu Cole’a bizzat söyleyeceğini belirtir. Chloe o esnada yapılan bir brifingde, Dana’ya arka çıkar. Teşekkür olarak da kendini işine vermesini ve canını sıkan her neyse bir tarafa bırakmasını söyler. Çünkü Jack’in başı derttedir ve onu bulmaları gerekmektedir. Jack hemen Bazhaev’in yanına götürülür. Kendisini Alman silah simsarı Ernst Meier olarak tanıtır ve nükleer çubuklar için 250 milyon dolar teklif eder. Bu çubukların varlığını, Hassan’ın iletişim faaliyetleri sayesinde öğrendiğini söyler. Bazhaev onun polis olduğundan şüphelenir. Dimitri’ye  ısrarla kimin için çalıştığını söylemeyen Jack’i konuşturmasını emreder. Bazhaev sonra da kardeşini az önce gömmüş olan büyük oğlu Josef’le konuşur. Hatıra olarak Oleg’in boynuna astığı haçı saklamasını söyler. 
8. Gün 9. Bölüm
Bazhaev ve Jack telefonla Josef’i arayıp, nükleer çubukları geri getirmeye ikna ederler. CTU tüm olan biteni dinlemektedir. Farhad ve adamları da bir binanın çatısında durumu izlemektedir. Josef vurulur ve ölür. Çubuklar, Farhad’ın eline geçer. Chloe, cep telefonu sinyalini izleyip yer belirler. Farhad’ın pusu nişancısı Samir, hemen Josef’in cep telefonunu kırar ama Farhad’ın sesi CTU tarafından duyulmuştur bile. Bazhaev sorgu için CTU’ya getirilir. Jack telefonla Renee’yi arar. Kendisini savunmak zorunda kaldığına dair sözbirliği yaparlar. Jack ona arka çıkacağını belirtir. Rob Weiss telefonla Hastings’i arar ve bugün yaşananlar için birinin bedel ödemesi gerektiğini söyler. Ama bu, Hastings olmamalıdır. Çünkü onu bu göreve Weiss getirmiştir. Weiss suçu Renee’nin üstüne yıkmayı önerir. Hastings itiraz etse de Weiss ona karışmamasını, bu işi Adalet Bakanlığından Kristin Smith’e devrettiğini söyler.

Künye :

24 izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı