Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Geniş Aile
Geniş Aile
Geniş Aile


Tarih: 2010-08-31 TV : KANAL D Saat: 20:15 Tür:Yerli Dizi


Somer Tuna kayboluyor
Kanal D’nin başrollerinde; Ufuk Özkan, Rojda Demirer, Rasim Öztekin, Mine Teber, Fırat Tanış, İlker Ayrık, Bihter Dinçel, Ceren Bozoğlu ve Tanju Tuncel’in oynadıkları sevilen dizisi “Geniş Aile” yine kahkaha ve neşe dolu bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Somer Tuna kayboluyor. Cevahir ile Koyu Bilal arasında da bu yüzden yine kavga çıkıyor.
Geniş Aile’de bayram telaşı vardır. Nazan ile Mürsel alış verişe giderken Somer Tuna’yı  Cevahir’e değil de  Zeynep’e emanet ederler. Bu durum Cevahir’i deli eder.  Zeynep’ten çocuğu almak için Ulvi ile bir plan yaparlar ve Somer Tuna’yı evden kaçırırlar. Eli ayağı birbirine dolanan Zeynep, her yerde emanet çocuğu ararken suçlu çabuk ortaya çıkar. Cevahir çocuğu vermeden önce Zeynep’e bir şart koşar. Ancak Ulvi’den Somer’i almaya geldiklerinde ise büyük bir şok yaşarlar. Çünkü çocuk gerçekten koybolmuştur. Üstelik tek koybolan Somer Tuna değildir. Muazzez ve Kuddusi de Hafize’ye bir sürpriz hazırlamışlardır. Onu bir huzur evine getirirler. Sürprizi yanlış anlayan Hafize de tıpkı torun Somer Tuna gibi sırra kadem basar. Alış verişten dönen Nazan ve Mürsel de aldıkları her şeyi bir kadına kaptırırlar. İpuçlarını takip eden Cevahir ve Zeynep çocuğun Koyu Bilal’de olduğunu anlar. Ancak bu kez de Koyu Bilal’in şartları vardır. Anlaşma sağlanır ancak, Somer Tuna yine kaybolmuştur. Bu kez gerçekten de hiç iz bırakmadan adeta yok olmuştur. Geniş Aile evde toplanır. Bir tek Somer Tuna yoktur. Bütün gözler Cevahir ve Zeynep’in üzerindedir ve herkes bir açıklama beklemektedir. 

Künye :

Yapım            : D Productions
Dramalar Koordinatör : Lale Eren
Uygulayıcı Yapımcı    : Ahmet Kayımtu
Yönetmen        : Ömer Uğur
Senaryo        : Cüneyt İnay
Müzik            : Cem Erman
Oyuncular        : Cevahir (Ufuk Özkan), Zeynep (Rojda Demirer), Kuddusi (Rasim Öztekin), Muazzez (Mine Teber), Koyu Bilal (Fırat Tanış), Mürsel (İlker Ayrık), Nazan (Bihter Dinçel), Sevim (Yeşim Ceren Bozoğlu), Devir (Mustafa Uzunyılmaz), Zekai (Bora Akkaş), Pırıl (Gizem Akman), Ulvi (Bülent Çolak), Müfit (Ahmet Sarsılmaz), Kütük (Tolga Canbeyli), Nevriye (Betül Arım) ve Hafize (Tanju Tuncel)


Geniş Aile izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı