Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bitmeyen Şarkı
Bitmeyen Şarkı
Bitmeyen Şarkı


Tarih: 2010-08-31 TV : ATV Saat: 23:10 Tür:Yerli Dizi


KADER, YOLLARINI AYIRAN FERAYE VE YAMAN’I TEKRAR BİRARAYA GETİRİYOR!
“BİTMEYEN ŞARKI” (Tekrar)
Başrollerini Bergüzar Korel ve Bülent İnal’ın paylaştığı “Bitmeyen Şarkı” kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; 31 Ağustos Salı günü saat 23.10’da ATV’de!
2.bölüm
Feraye’nin pavyonda çalıştığını öğrenen Yaman onun canını yakmak için sert bir oyun oynar. Fakat bu oyun ikisini de derinden yaralar. Bunun üzerine Feraye ipleri koparır.
Bir daha görüşmemek üzere yollarını ayırdıklarını zannederlerken hayat ikilinin yollarını hiç beklemedikleri bir yerde yeniden kesiştirir. Bu sırada Toprak’ın sünnet düğünü yaklaşmaktadır. Feraye tarafından reddedilen Servet, ona haddini bildirmek için büyük bir plan yapar. Bu plan Feraye’nin kader dönümü olur.

Künye :

Yapım        : Gold Film / Faruk Turgut
Yönetmen        : Sadullah Çelen
Senaryo        : Deniz Akçay
Müzik            : Febyo Taşel
Oyuncular         : Bergüzar Korel (Feraye), Bülent İnal (Yaman), Nurşim Demir (Zahide), Tuncer Salman (Servet), Betül Çobanoğlu (Kevser), Celil Nalçakan (Necip), Serhat Teoman (Mesut), Yücel Erten (Kadir), Emel Göksu (Zehra), Övül Avkıran (Gülbin), Derya Artemel (Melek), Rahmi Dilligil (Hasan), Merve Altınkaya (Selma), Beyza Şekerci (Dilara), Ceren Demirel (Asiye), Alpay Şayhan (Toprak), Ayça Turan (Beyza)


Bitmeyen Şarkı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı