Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kapalıçarşı
Kapalıçarşı
Kapalıçarşı


Tarih: 2010-09-08 TV : ATV Saat: 22:50 Tür:Yerli Dizi


Bulunan ipucu Ziya’yı hapisten çıkarmaya yetecek mi?
 “Kapalıçarşı”, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 8 Eylül Çarşamba akşamı saat 22.50’de atv’de.
KAPALIÇARŞI (Tekrar)
34. Bölüm Özeti:
Yıllar sonra karşısında Feraye’yi gören Ziya şaşkındır. Aklının ucundan bile geçmeyen bu ziyaret onu hem şaşırtır hem de sarsar. Feraye ise onu hapiste görmekten memnundur.
Hamile olduğundan şüphelenen Seher heyecanlıdır. Günler geçtikçe sevinci artar ama emin olmadan Mahmut’a söylemeye cesaret edemez.
Elif mahkemenin gerginliğini yaşamaktadır. Sonuç beklendiği gibi olur ve Elif’in korkusu daha da artar. Bu arada eve sürpriz bir misafir gelir. Hayatının kontrolü elinden giden ve Diyar’la ayrı kalmaya dayanamayan Fırat, herkesi memnun edecek bir çözüm aramaktadır. Sonunda mühim bir karar verir. Bu, Diyar’ı sevindirecek bir karardır...
Ziya’nın birini öldürebileceğine hiç ihtimal vermeyen ve o gece olanları öğrenmek için Timur’u bulmaya çalışan ev halkı, tesadüfen çok önemli bir bilgiye ulaşır. Buldukları ipucu, Ziya’yı hapisten çıkarmaya yetecek midir?

Künye :

Yapım            : TMC
Yapımcı        : Erol Avcı
Senaryo        : Gaye Boralıoğlu- Neşe Şen
Yönetmen        : Murat Düzgünoğlu   
Görüntü Yönetmeni     : Ali Özel
Müzik            : Orient Express
Oyuncular        : Olgun Şimşek (Mahmut), Aslı Tandoğan (Diyar), Mert Fırat (Arda), Engin Altan Düzyatan (Fırat), Erkan Can (Ziya),Tülin Özen (Seher), Zeynep Eronat (Feraye), Durul Bazan (Haluk), Tansu Biçer (Arif), Mine Tugay (Elif), Tolga Tekin (Mustafa), Begüm Akkaya (Dilek), Serena Yapaöz (Zeze), Rafi Emeksiz (Garbis Usta), Taner Ölmez (Çaycı Gıyabettin), Ahmet Kaynak (Ender)


Kapalıçarşı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı