Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Sırlar
Küçük Sırlar
Küçük Sırlar


Tarih: 2010-09-08 TV : KANAL D Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


Demir, Su’ya destek oluyor
Kanal D’nin, büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi  “Küçük Sırlar”ın en son yayınlanan bölümü bu akşam yeniden ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Su ve Demir’in buluştuklarını öğrenen Çetin sinirden deliriyor. Demir, Su’ya en üzüntülü anlarında destek olarak, ona güç veriyor.
Su, Arzu ve Ali ilişkisini öğrenmiştir ve Ali’nin Arzu’yu kendisinden intikam almak için kullandığını düşünmektedir. Bunu Arzu’ya söylediğinde ise, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Su’yun üzüntüsünü Demir tam zamanında onun hayatına girerek hafifletir. Ama eski bir aşkın hayaleti peşlerindedir. Ya flörtleri aşka dönüşecek ya da sonsuza kadar kopup gideceklerdir. Aşk başlamadan zorlu sınavları başlar.
Aslan Cem eve dönmeye çalışır. Fikriye her zamanki gibi hem cezalandırıcı hem de kurtarıcıdır. Her şeyi hallettiğini sanmaktadır. Ama Aslan Cem sandığından çok daha derinlere batmış durumdadır. Ve tehlikeyi peşinden eve sürükler.
Ömer, Neslişah, Ayşegül ve Çetin yeniden aynı çatı altındadır. Ömer sadece huzur istemektedir ama diğerleri kendilerini kurtarmanın derdindedir. Ayşegül, kapana kısılır. Neslişah, CD’yi Çetin’den geri almasını ister, yoksa başına büyük işler açılacaktır. Ayşegül’ün tatlı dille ya da zorla, o CD’yi Çetin’den almak zorundadır.
Arzu seçimini yapmıştır, bütün dünyaya karşı Ali. Onun için annesi, Su ve dedikodularla savaşırken kıskançlığı yüzünden yenilir. Ali onu bırakır. Ama tabi ki Arzu pes etmez.
Çetin, Su ve Demir’in buluştuklarını öğrenince sinirden delirir. Neden bu kadar sinirlendiğine kendisi de anlam veremez. Ona yakın olmak istemektedir. Ve bunun yolunu da bulur. Su’ya öyle bir teklifle gidecek ki, Su’yun reddetmesi söz konusu bile olmayacaktır.

Künye :

Yapım            : Tim’s Productions
Yapımcı        : Timur Savcı
Yönetmen        : Kerem Çakıroğlu
Senaryo        : Nükhet Bıçakçı-Aylin Alıveren
Genel Koordinatör     : Başak Abacıgil
Oyuncular        : Sinem Kobal (Su), Burak Özçivit (Çetin), Birkan Sokullu (Demir), Merve Boluğur (Ayşegül), İpek Karapınar (Arzu), Kadir Doğulu (Ali), Ecem Uzun (Meriç), Mehmetcan Mincinozlu (Aslan Cem), Hakkı Ergök (Emre), Enginay Gültekin (Neslişah), Yıldırım Urağ (Ömer), Gonca Vuslateri (Ceyla), Dilara Öztunç (Heves),
Ve Yıldız Kültür (Fikriye), Şenay Gürler (Şebnem), Ebru Akel (Biricik),


Küçük Sırlar izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı