Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Geniş Aile
Geniş Aile
Geniş Aile


Tarih: 2010-09-09 TV : KANAL D Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


Cevahir ile Zeynep, düğünden gelin kaçırıyor
Kanal D’nin başrollerinde; Ufuk Özkan, Rojda Demirer, Rasim Öztekin, Mine Teber, Fırat Tanış, İlker Ayrık, Bihter Dinçel, Ceren Bozoğlu ve Tanju Tuncel’in oynadıkları sevilen dizisi “Geniş Aile”nin Salı günü yayınlanan bölümü bu akşam yeniden ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Cevahir ile Zeynep, komşularının kızının düğününe gidiyor. Gelin, zorla evlendirildiğini söyleyip, yardım isteyince de düğünden gelini kaçırıyorlar.
Kirişçioğulları’nın mahalleden komşularının bir düğünü vardır. Ne Muazzez, ne de Kuddusi’nin gitmeye gönlü yoktur. Aileyi temsilen düğüne Cevahir’in gitmesine karar verirler. Fakat yanında Zeynep de olacaktır. Cevahir bu duruma çok bozulur ve Zeynep’i atlatmanın yollarını arar.  Okulda da Mürsel ile yeni gelen Hulki Hoca arasında rekabet kızışır. Hulki sinsice bütün angarya işleri Mürsel’in üstüne yıkmaktadır. Ancak Mürsel’in arkasından iş çeviren Hulki, sonunda ona fena yakalanır. Zekai ise tam Pırıl’a yakınlaşacakken yine bir yanlış anlaşılma yüzünden barışma planları suya düşer. Cevahir ise oyuna getirip mola yerinde bıraktığı Zeynep’ten kurtulamaz, çaresiz onunla katılır düğüne... Ancak şok bir gelişme yaşanır. Gelin 18 yaşından küçüktür ve istemediği biri ile zorla evlendirilmektedir. Gelin, Cevahir’den yardım ister. Kendisini düğünden kaçırması için adeta yalvarır. Kızın durumuna üzülen Cevahir gelini kaçırır, üstelik Zeynep de yardım eder. Ancak damat ve Koyu Bilal peşlerine düşer.  Gelin’i 24 saat saklamak zorundadırlar. Cevahir, gelin ve Zeynep ile Koyu Bilal’in gaza getirdiği düğün sahipleri arasında amansız bir kovalamaca başlar.

Künye :

Yapım            : D Productions
Dramalar Koordinatör : Lale Eren
Uygulayıcı Yapımcı    : Ahmet Kayımtu
Yönetmen        : Ömer Uğur
Senaryo        : Cüneyt İnay
Müzik            : Cem Erman
Oyuncular        : Cevahir (Ufuk Özkan), Zeynep (Rojda Demirer), Kuddusi (Rasim Öztekin), Muazzez (Mine Teber), Koyu Bilal (Fırat Tanış), Mürsel (İlker Ayrık), Nazan (Bihter Dinçel), Sevim (Yeşim Ceren Bozoğlu), Devir (Mustafa Uzunyılmaz), Zekai (Bora Akkaş), Pırıl (Gizem Akman), Ulvi (Bülent Çolak), Müfit (Ahmet Sarsılmaz), Kütük (Tolga Canbeyli), Nevriye (Betül Arım) ve Hafize (Tanju Tuncel)


Geniş Aile izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı