Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın


Tarih: 2010-09-09 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Bayramda tüm küsler barışacak mı? Taş Fırın Erkeği Haluk, Light Selami’yi bir günlüğüne de olsa İstanbul’a getirtmeyi başaracak mı?
ÇOCUKLAR DUYMASIN   (Yeni Bölüm)
6.Bölüm Özeti:
Bayramda bütün küslerin barışması gerektiğini savunan Haluk, Dominant Gönül ile Light Selami’yi barıştırmak için harekete geçer. Gönül’ü barışmaya ikna etmek için, ikna turlarına başlar. Bir yandan da Light Selami’yi Libya’dan getirtmek için, uçak biletini ayırtmıştır.  Haluk “Barıştırma Operasyon’uyla uğraşırken, Meltem’in derdi bambaşkadır.
Burçlara ve astrolojiye önem veren Meltem ile Gönül, “ Merkür’ün ters gidiyor” olması sebebiyle, bütün işlerin ters gideceğine inanmaktadırlar. Haluk bu durumla dalga geçse de, bu inanç tüm çevrelerinde yayılır. Öte yandan, artık büyüyen çocukların, aşk sorunları tüm hızıyla devam etmektedir. Duygu’nun Sevgilisi Berke dövme yaptırmıştır. Bunun üzerine Duygu da dövme yaptırarak, sevgilisinin ismini vücuduna yazdırmak ister. Ancak bunu Taş Fırın Erkeği Haluk’a açıklamak ciddi bir sorundur. Dövme yaptırmak için ailesinden izin almaya çalışan Duygu’yu bir sürpriz beklemektedir. Havuç’un aşkı ise daha umutsuzdur.  Karşılıksız aşk yaşayan Havuç, Damla’dan uzaklaşmak ister. Ancak tesadüfler onları sürekli bir araya getirmektedir.  Damla’nın sevgilisi Burak, Havuç ile samimiyet kurmaya başlayınca, romantik olduğu kadar komik durumlar yaşanır.
Çaycı Hüseyin ile Şükrü bayramda bir iş çevirerek büyük para kazanmak isterler. Sonunda bayramlık şeker satmaya karar verirler. Ancak, şekeri toptancıdan almak bir dert, satmak ayrı bir dert olacaktır. Tüm bunların üzerine, Çaycı Hüseyin’in bayram namazı sonrası, camide ayakkabıları karışır. Çaycı Hüseyin camiden “parmak arası terlik” ile döner.
Türkiye gündemini yakından takip eden Çocuklar Duymasın, referandum konusuna da kayıtsız kalmıyor. Selçuk Bey ‘sandık görevlisi’ olmuştur. Ancak, Engin de, ‘sandık başkanı’ olmuştur. Yani, işyerindeki ast-üst ilişkisi tamamen tersine dönmüştür. Engin “başkan” olmanın keyfini çıkartırken, ‘Dekolte Kafa Selçuk Bey’, kıskançlıktan ve sinirden çatlamaktadır.

Künye :

Yönetmen        : Bora Tekay
Proje            : MinT
Yapımcı & Senarist: Birol GÜVEN
Müzik            : Erdem Özyılmaz, Engin Özyılmaz
Sanat Yönetmeni    : Oya Köseoğlu
Oyuncular        : Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Furkan Kızılay (Emre), Hayal Kahraman Özalp (Duygu), Zeyno Günenç (Gönül),  Alp Eren Khamis (Orçun), Volkan Severcan (Tuna), Nejat Birecik (Sinan), Ferdi Akarnur (Kemal), Melek Şahin (Emine),  Alpaslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Süleyman Yağcı (İsmail), Mehmet Auf (Selçuk), Vatan Şaşmaz (Engin), Meriç Acemi (Yasemin), Serkan Balbal (Tolga), Ceyhun Fersoy (Berke), Ömer Güney (Teo), Ali Barışık (Basri), Dolunay Pircioğlu (Müge), Gülçin Hatıhan (Canan), Sultan Ulutaş (Damla)


Çocuklar Duymasın izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı