Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Umut Yolcuları
Umut Yolcuları
Umut Yolcuları


Tarih: 2010-09-10 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


UMUT YOLCULARI
Gerçeğin aslında ne kadar gerçek olduğunu anlatan, soğuk sokakların sıcak yüzüne dokunan bir hikâye… Umut Yolcuları.
Erler Film / Türker İnanoğlu yapımcılığında, yönetmenliğini Ümmü Burhan’ın üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdakul’un kaleme aldığı, başrollerinde Zuhal Olcay,
Yetkin Dikinciler, Ali İpin, Haluk Piyes, Sedef Avcı, Onur Dikmen, Cem Kurtoğlu ve Bülent Alkış’ın paylaştığı “Umut Yolcuları” Star TV ekranlarında…
4.bölüm özeti:
Ali İstanbul’un karanlık sokaklarında çaresiz kalmıştır. Kardeşi Gülşah’ a kavuşmanın hayali onu ayakta tutarken, Ece ve Acar ‘ın yolda tutuştukları kavga ona annesi ve üvey babasını hatırlatır. Ece, hayat kadınlığı yaparak hayatını kazanan, genç ve güzel bir kadındır. Acar ise onu müşterilerini ayarlayan adamdır. Ali, daha fazla dayanamaz ve Ece’yi korumak için kendini kavganın ortasına atar. Ece, neredeyse hayatını kurtaran bu çocuğu kaybettiği çocuğu yerine koyar. Ancak Acar peşlerine düşmüştür ve izlerini bulmak üzeredir. Ali hem polisten hem Acar’dan saklanmak zorundadır. Ali’ yi zorlu bir süreç daha beklemektedir.
Leyla ve Zahide, İlknur’un evlenme kararına bir anlam veremez. Onu bu kararından vazgeçirmeye çalışan Leyla, anlamsız bir direnişle karşılaşır, ancak bilmediği şey İlknur’un bu evliliği isteyerek yapmadığıdır. Leyla bunu son anda İlknur’dan gelen telefonla öğrenir ve hemen Zahideye durumu bildirir. Zahide, İlknur’a ulaşmak için saniyelerin bile önemi olduğunun farkındadır.
Esra, sayısı giderek artan kayıp kız çocuklarından biridir. Ailesi ile mutlu ve huzurlu bir yaşam sürerken, bir anda ortadan kaybolmuş ve aylardır izine rastlanmamıştır. Çocuk şubeye Esra’nın birilerinden kaçarken trafik kazası geçirdiği haberi gelir. Ailesi, Esra’yı sonunda bulmuş olmanın sevincini yaşarken, yapılan muayeneler ve incelemelerden çıkan sonuç herkesin kanını dondurur. Zahide ve ekibi bu işin arkasındakileri bulmaya kararlıdır.

Künye :

Yapımcı    : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen    : Ümmü Burhan
Senaryo    : Ahmet Yurdakul
Oyuncular    : Zuhal Olcay ( Zahide), Yetkin Dikinciler ( Mehmet),
Ali İpin (Vural Müdür), Haluk Piyes ( Nasuh), Sedef Avcı ( Aslı),
Bülent Alkış ( Ünal Çalışkan ),Cem Kurtoğlu (Kemal),Harun Aykut(Bekir), Manolya Aşık( Menekşe ), Koray Nizamoğlu ( Ali), Eftalya Faraç ( Gülşah),Gizem Yılmazcan ( Leyla)


Umut Yolcuları izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı