Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dürüye’nin Güğümleri
Dürüye’nin Güğümleri
Dürüye’nin Güğümleri


Tarih: 2010-09-10 TV : STAR TV Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


DÜRÜYE’NİN GÜĞÜMLERİ
Sinetel Film yapımcılığında, Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı, başrollerini İpek Tuzcuoğlu, Emre Kınay ve Uğur Çavuşoğlu’nun paylaştığı Dürüye’nin Güğümleri Star TV’de!
Hikâye, hayata karşı dimdik ayakta kalmayı başarmış, hala güzel, hala çekici bir köylü kadını olan Dürüye ve dört kızının, yani güğümlerinin başından geçenleri anlatıyor.
7.bölüm TEKRAR:
Duran Ağa kör olunca, Zühtü Dürüye’nin ahının tuttuğunun ve inekleri çalanın Duran olduğunun kesinleştiğini söyler. Üstelik Dürüye hesap sormaya gidince Duran’ın evinde bir sarışınla karşılaşır. Duran çırpındıkça batar. Zühtü ise birbiri ardına sıraladığı oyunlarla Dürüye’nin kalbini çelmeyi başarır. Yaman, avukat Muzo sayesinde gemi kaptanlığı işi bulur ve derhal Hayriye’yi istemeye gelir. Dürüye çaresizdir. İş bulduğunda Hayriye’yi Yaman’a vereceğine söz vermiştir. Zühtü imdada yetişir. Hayriye’yi Yaman’a vermekten Dürüye’yi kurtarır. Huriye ise, avukatın hala Ümit’lerde kaldığını öğrenince ortalığı ayağa kaldırır.
Ümit’i sarışın avukatla uygunsuz bir şekilde basar. Zühtü’ye karşı kaybetmeye başlayan Duran, caydırma parasını 25.000 liraya çıkarır. Zühtü’nün yepyeni bir oyunu vardır. Çünkü “güğümlere” araba almak için söz vermiştir.

Künye :

Yapımcı    : Sinetel Film / İbrahim Mertoğlu
Yönetmen    : Mustafa Şevki Doğan
Senaryo    : Baykut Badem, Filiz Ekinci
Oyuncular    : İpek Tuzcuoğlu ( Dürüye), Emre Kınay ( Zühtü), Uğur Çavuşoğlu ( Duran Ağa), Selahattin Taşdöğen (Halim), Deniz Sipahi ( Halime), Burcu Binici ( Huriye), Algı Eke    ( Hayriye), Elif Atakan (Nazife), Yener Gürsoy ( Nasip),Kaan Urgancıoğlu ( Ümit), Lemi Filozof (Yaman),  Yeliz Şar (Nimet), Volkan Baş ( Adsız), Fatih Doğan (İmdat Çavuş), Cem Cücenoğlu ( Kahveci Bayram), Şule Demirezen (Döne),Özlem Fidan (Ayşe),Doğukan Arslan ( Iskender)

 


Dürüye’nin Güğümleri izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı